Skocz do zawartości

Paszport Help


radzio4680

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie w latach 2005-2009 do marca kwietnia jakos jezdziłem do rosji dosyc czesto wyjezdzilem jeden paszport obecnie mam nowy tz juz dwu letni na nim odbyłem 60 -pare wyjazdy do rosji mam tez wize rosyjską wklepaną w paszporcie ... liczac wjazdy i wyjazdy czyli mam ponad 100 pieczątek wklepane w tym paszporcie paszport wazny do roku 2019. Czy to ma jakis istotny wpływ na otrzymanie wizy? czesto bardzo czesto jezdzilem niemal ze codziennie i wyjezdzalem z rosji czy konsula moze taka ilosc i taka częstotliwosc wjazdów zrazic? jakie pytania w zwiazku z tym moze mi zadac domyslac sie jedynie moge i czy lepiej wyrobic nowy paszport? np biometryczny juz? czy pozostac przy tym starym? Pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrobic nowy paszport? tylko co wtedy przeciez trzeba pisac we wniosku ze sie zgubiło paszport przeciez a to chyba moze miec jakis wpływ tez?oprócz tego pisze sie we wnioskach tez gdzie sie zagranice wyjezdzalo jak bym te wszystkie daty tam wklepal chyba ze wpisac lata ubiegłe wczesniejsze to moj drugi paszport ... no i jak taki paszport wyrobic chyba normalnie sie mowi ze sie zgubiło ?

czy poprostu lepiej isc ze starym i chciec wyrobic nowy i ty to ma wogole sens? jesli chodzi o koszt to niezałuje na to pieniedzy

Licze na jaką kolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio,jak tak ciagle bedziesz sie pytac,czekac na odpowiedz to kiedy polecisz?wiem ze masz z tym jakies ale ...no ale sam musisz podjac decyzje co jest lepsze dla Ciebie

bo kazda osoba w tym temacie bedzie Ci radzic ale Ty sam musisz podjac decyzje ...czasami tak duzo pieczatek swiadczy ze jest ok ale czasami nie ...bo co innego latac po roznych krajach nawet i codziennie a co innego miec z jednego miejsca te pieczatki

masz jeszcze w ds 157 podac gdzie byles wiec ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...