Skocz do zawartości

Tanie Laptopy/netbooki


pawel2611_del

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do Was rodacy wielka prosbe. Przegladalem juz pare stron firm ze sprzetem komputerowym i ceny tego samego sprzetu w obu sklepach roznia sie o 50 dolcow.

1.Szukam sklepu z tanimi laptopami, znacie jakies gdzie warto zajrzec a moze sami tam kupiliscie ?

2. Jak z clem na lotnisku ? przyczepia sie do sprzetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektronika byl bym ostrozny i nie kupowal w dziwnie tanich nie znanych sklepach internetowych (mozesz trafic na cegle w paczce; lub na sprzet z odzysku, poserwisowy)

Celnik do jednej sztuki w sumie nei ma prawa sie przyczepic jezeli bedzie wypakowany z pudelka i bedzie jako uzywany :)

zobacz np:

bestbuy.com

http://www.beachcamera.com/

na drogich modelach jest jeszcze ruznica, lecz tanie laptopy to w sumie ta sama cena co w europie

+ dolicz koszt przesylki (jezeli sklep internetowy) i TAX w zaleznosci w jakim stane jestes od 0-9% moze wiecej nie jestem dokladnie pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mieszkasz w okolicach Chicago sa 2 sklepy microcenter - bardzo dobry w zaopatrzenie czesci komputerowe microcenter.com

A jak sie nie boisz kupować przez internet to śmiało zajrzyj na 2 strony

newegg.com

tigerdirect.com

lub tez polować na okazje w Bestbuy.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes " kumaty " i chcesz przyoszczedzic to tylko i wylacznnie amazon.com taniej sie nieda ( detalicznie ). Co do cla clo na laptopy wynosi 0% ale za to jest podatek VAT 22% i to jest ten wiekszy " bol " :), wez poprostu sobie torbe z laptopa i nie zabieraj z soba kartonu tylko ew sobie go poslij poczta do polski w tamtym roku tak przewozilem laptopa wartosci 1800$ i zero problemow, w przypadku nawet jak sie przyczepia mow ze to twoj osobisty PC i nie daj sie oclic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze zobaczyl jak jest z naprawa i gwarancja na takie cos, aby sie nie okazalo ze taki sprzet trzeba wyslac na swoj koszt do USA lub tez nie da sie tego zrobic na terenie Unii a wtedy mala kwota moze sie okazac o wiele wieksza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze zobaczyl jak jest z naprawa i gwarancja na takie cos, aby sie nie okazalo ze taki sprzet trzeba wyslac na swoj koszt do USA lub tez nie da sie tego zrobic na terenie Unii a wtedy mala kwota moze sie okazac o wiele wieksza...

Na chwile obecna samsung daje rok gwarancji international, reszta producentow ma zamkniete rynki i gwaranacje sa na kontynenty ( north america, europe , itd itd ) wiec kupujac w USA i slac do polski gwarancja nie bedzie wazna na terenie Europy, a wysylka do USA mija sie z celem z obecnymi cenami paczek z polski ... Ale nie przesadzajmy to nie jajko, trzeba miec sporego pecha zeby trafic na felerna sztuke. Po drugie sa tez firmy ktore wykonuja naprawy laptopow w polsce i to po w cale nie wiekszych cenach niz potencialna wysylka do USA i z USA do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem w 2008 roku 4 sztuki HP (laczny rabat 2000 USD) z czego 3 wzialem jak wracalem a 1 szedl paczka morska z innymi rzeczami. Smigaja wszystkie do dzisiaj (3 u plci pieknej) a 1 ja zajezdzam. W moim poluzowal sie inwerter od matycy (z mojej winy) i ... serwis HP w Polsce to naprawil za free, gdyz na infolinii podawalem tylko nr fabryczny i tam potwierdzili, ze na HP zakupione w USA jest rok gwarancji. Przyjechal kurier zamowiony przez HP, wzial laptopa, za 2 dni odeslali zrobiony. Bylem w szoku. Wiec powiem tak. W roku 2009 gwarancja HP z USA dzialal rowniez w Polsce.

Ja moge polecic oprocz sklepu HP jeszcze newegg.com (kupowalem tam Nokie N900), tigerdirect.com, bestbuy.com, amazon.com itp

I jedno co pisali poprzednicy: KUPONY !! No i np. cashback dla znawcow. Aktualnie jak to pisze jest 12.3% cashback z tigerdirect.com Zawsze to cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...