Skocz do zawartości

Dlaczego Będę Chciał Wyemigrować Do Usa (długie I Nudne)


Konfederat

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie poludnie kojarzy sie ze strzelaniem do czarnych (bo kazdy moze miec bron i strzelac do osoby, ktora przekracza granice twoje posesji), strzelaniem do zwierzat z nudow, zuciem tytoniu i przesiadywaniem z puszka piwska przed domem. Na poludniu to normalne, ze czarnego nazwa czarnuchem (N-word), co jest niewybaczalne na polnocy.

Generalizuje, co? ;)

Akurat to, że można strzelić do kogoś kto przekracza granicę Twojej posesji bez Twego pozwolenia uważam za jak najbardziej prawidłowe, obojetnie czy jest czarny, biały czy żółty. Takie prawo powinno być wszędzie.

Co do ostatniej części Twej wypowiedzi, to na północy faktycznie niewybaczalne jest powiedzieć na tzw. "afroamerykanina" czarnuchu, natomiast wybaczalne jest powiedzieć na białego "białasie" - czy jest to właściwe, osądź sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PiS, to pełna zgoda, gospodarczo to są lewicowi, obyczajowo prawicowi, czyli taki potworek pobożnej lewicy. Nie wchodząć w niuanse polityczne to mi bardziej chodziło o nasz grajdołek, gdzie wartosci republikańskie to cos dziwnego. [ mam na mysli media]. Apropos mediów, w USA jest CNN i Fox News. I ja bym sobie włączył FOX NEWS, i czułbym się jak u siebie. A u nas? Wybory w Stanach i non stop słyszałem Obama, bo McCain to przeciez "Radio Maryja". Pół Ameryki skanduje McCain a u nas w tv tylko Obama. Gdzie ja zyje?

Polska nie jest normalnym krajem.

Pozdrawiam i dziekuje tym, ktorzy miedzy wierszami rozumieją co mam na mysli

Czyli PiS=Republikanie - obyczajowo prawicowi, gospodarczo lewicowi ( wystarczy spojrzec jak bardzo wzrosl deficyt od wyborow w 2000 do wyborow 2008 ).

Co do CNN, to oni jednak sklaniaja sie bardziej w lewo niz w prawo - nie jest to MSNBC, ale tez nie jest to do konca neutralna stacja.

Tak, FOX NEWS to tuba prawicy - ja czasem ogladam FOX'a jak nie ma zadnych horrorow w TV. Nikt Cie tak nie nastraszy i nie utwierdzi w urojeniach jak FOX NEWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli PiS=Republikanie - obyczajowo prawicowi, gospodarczo lewicowi ( wystarczy spojrzec jak bardzo wzrosl deficyt od wyborow w 2000 do wyborow 2008 ).

Chetnie uslysze "jak bardzo " wzrosl deficyt przez Republikanow.

Dodatkowo jegop wzrost nie byl spowodowany podejsciem Republikanow do gospodarki ale faktem przystapienia do dwoch kosztownych wojen.

Mowiac o "wzroscie deficytu" - zechcialbys skomentowac jego zmiany w latach 2008-2010 gdy Republikanie nie mieli wplywu na zadne decyzje gospodarcze?

wykres w linku.

http://www.usgovernmentspending.com/downch...r=c&local=s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz przeciez pieknie to pokazane na tym linku, ktory podales.

Ok, jesli przyjmiemy ze deficyt za Busha wzrosl przez wojne (choc oboje wiemy, ze totalny koszt obu wojen wedlug roznych szacunkow nie przekracza 50% tego deficytu), to deficyt za Obamy wzrosl przez nieudolnosc wlasnie poprzednich rzadow i katastrofe ekonomiczna, ktora nam zgotowali. Problem polega na tym, iz demokraci nie nazywaja siebie "fiskalnymi konserwatystami", a wiec nikt nie powininien sie dziwic, iz zwiekszaja deficyt swoimi wydatkami. Hipokryci much ?

Nad czym sie mozna jednak zastanowic glebiej, to dlaczego za Reagana i Busha deficyt sie zwiekszal, a taki lewak, co by tylko wydawal jak Clinton potrafil go zmiejszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym sie mozna jednak zastanowic glebiej, to dlaczego za Reagana i Busha deficyt sie zwiekszal, a taki lewak, co by tylko wydawal jak Clinton potrafil go zmiejszyc

To jest dopiero totalna bzdura, ktora rozsiewaja politycznie slepi, ci ktorzy ogladaja lub sluchaja popularnej papki medialnej i rozprowadzaja w reszte swiata

http://www.craigsteiner.us/articles/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of course you democrap

Stac Cie na wiecej - moze chcesz rzucic ceglowka w moje okno ? ;)

Mozesz mnie tez przy okazji nazwac "baby killer".

Mnostwo osob uwierzy w doslownie cokolwiek, by nie zawracac sobie glowy takimi problemami, ktore burza ich uporzadkowany obraz swiata (przywar konserwatystow glownie). Ta strona wpisuje sie idealnie w to czego tacy ludzie wlasnie potrzebuja.

...you know better

Najwyrazniej to "Informatyk" wie wiecej, niz rzesza konserwatywnych, liberalnych, etc profesorow z calego swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...