Skocz do zawartości

Zmiana Wizy B1 Na F1


Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam pytanie ...

dostalam 10 letnia turystyczna promese wizowa, na ktorej jechalam do usa trzy lata temu. rozpoczelam szkole jezykowa i zmienilam status wizy turystycznej na studencka F1. wyjechalam ze stanow na aktualnej wizie F1, w polsce po 3 miesiacach staralam sie o przedluzenie ale odmowiono mi, gdyz urzednik stwierdzil ze nic nie trzyma mnie w polsce. prawa nie zlamalam gdyz przebywalam legalnie. minelo 1,5 roku od wyjazu ze stanow. nic mi nie wiadomo aby moja promewa wizowa zostala anulowana. chcialam sie dowiedziec czy moge po prawie dwoch latach starac sie wleciec do stanow na mojej wizie B1/B2 czy przy zmianie na studencka automatycznie mi anulowano i nawet nie mam co probowac. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa nie zlamalas ale ,,raz zmienilas status wizy na terenie USA a tego nie lubia w Ambasadzie USA -do tego mialas byc w USA jakis czas a nie ze bedziesz sie uczyc a ze nie ktorym sie udaje to inna sprawa ,widac ze mogli pokazac po rozmowie ze jednak wroca na czas z USA..

a czy mozesz leciec na tej wizie to sama musisz sobie odpowiedziec na to pytanie poniewaz na ile bedziesz leciec czasu,do kogo,czy wrazie jakis ale na granicy to bedziesz mogla pokazac ze raz nie pracowalas na tzw czarno,i ze nie zmienisz teraz stutusu w USA,,jesli czujes sie na silach to lec a jak nie to sie dobrze przygotuj na rozmowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...