Skocz do zawartości

Posiadanie Domu W Stanach A Trudności Na Granicy


filades

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, czy posiadanie domu w Stanach może spowodować trudności z otrzymaniem wizy bądź z wjazdem do USA? Może to dziwne pytanie, ale wiem że posiadanie prawa jazdy z USA powoduje podejrzliwość urzędników na granicy, że chce się tam na stałe zostać, a nie wiem jak jest z posiadaniem domu, czy tez tak może być?

Na razie nie mam zamiaru emigrować, chciałabym tylko kupić dom na Florydzie, do którego mogłabym wyjeżdżać zimą.

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadanie domu nie powoduje ze masz wize i masz byc wpuszczony,,,rezydenta moga nie wpuscic a co dopiero kogos kto ma dom

tak to miej wiecej wyglada..

np Niemcy takie maja domy na Florydzie no ale Oni maja wjazd bez wizowy i siedza w USA po 90 dni lub tez dluzej jak maja wizy turystyczne ale wtedy taka osoba nie bedzie pracowac na czarno bo stac ja na pobyt w USA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że to nie spowoduje posiadania wizy, ja wizę turystyczną mam od lat i normalnie nie mam problemu z wjazdem, tylko właśnie nie wiem, czy przez to że posiadałabym dom, to urzędnicy na granicy nie zaczęliby być podejrzliwi, że chcę tam zostać na stałe i właśnie przez to nie chcieli mnie wpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...