Skocz do zawartości

Goglobal


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Kto nie ryzykuje ten nie ma, oferta cenowa była na tyle kusząca, że zaryzykowałam i zapisałam się za jedyne $397 (w sumie musiałam wpłacić $400 bo w banku nie wydają : D a nie chciało mi się biegać rozmieniać, żeby zaoszczędzić 3 dolary : D). Na moją decyzję wpłynął fakt, iż jest to mój 4 wyjazd na WAT, więc stwierdziłam, że jak firma jednak zniknie to jakoś przeżyję stratę $400 i najwyżej nie pojadę. Druga kwestia była taka, że jadę na job hunt, więc odpadała obawa o ewetualne niezałatwienie oferty pracy przez biuro. W międzyczasie razem z inną forumowiczką sprawdziłyśmy czy ta firma w ogóle jest zarejestrowana i czy sponsor którego podaje (CICD) ją zna : D Co do całej procedury, to Pani Monika bardzo profesjonalnie stara się zapracować na dobre opinie po pierwszym sezonie istnienia swojej firmy. Ponieważ siedziba biura mieści się w Łodzi, zapisałam się korespondencyjnie, więc mój kontakt z biurem ograniczał się do meili i tel. Co do całej procedury wszystko idzie szybko i sprawnie, nie mam się do czego przyczepić. Powiem może co mnie urzekło: do DSa, którego dostałam pocztą do podpisania, była przyklejona karteczka z wielką strzałką "podpisać tutaj" : D A druga rzecz, wczoraj zadzwoniła do mnie P. Monika i pytała czy to prawda, że jedziemy razem z jednym takim forumowiczem, bo on jedzie pierwszy raz i ona się martwi czy on sobie poradzi :)) Tak więc ja znam co najmniej jeszcze 2 osoby z tego forum, które też się zapisały, to może napiszą coś więcej (mam nadzieję bo mój post brzmi jak reklama : D) : )

Na plus

+ oczywiście najniższa cena na rynku : D

+ indywidualne podejście do każdego uczestnika

+ ciągły kontakt meilowy/telefoniczny

+ szybka procedura (zapisałam się 3 tygodnie temu, a moje dokumenty już poszły do konsulatu)

+ pełen profesjonalizm (miałam nawet rozmowę po ang, która jest niby wymagana do tego typu wyjazdów, a podczas 2 wcześniejszych wyjazdów z innego biura nigdy takiej rozmowy nie miałam - tak więc zrobiło to na mnie pozytywne wrażenie; druga rzecz: wszystkie dokumenty musiałam najpierw wysłać na meila do sprawdzenia czy są dobrze wypełnione, żeby nie opóźniać procedury w razie czego)

+ sami kupujecie bilet

Na minus

- Pani Monika nie odpowiedziała na jednego mojego meila, którego wysłałam przed zapisaniem się i moje zapisanie się wisiało na włosku przez takie niepoważne traktowanie kandydatów ;) (ale może meil nie doszedł nie wiem)

- Kolejnym minusem jest to, że firma za rok złaszona pozytywną opinią podniesie sobie niebotycznie stawki, jak to miało miejsce w przypadku innych firm (choćby przykład CCUSA - rok temu najtańsze biuro 1600 zł za wyjazd, a teraz szkoda mówić) ale wtedy znajdzie się inne najtańsze biuro ;)

PS. W sumie widziałam wcześniej ten post, tylko piszę mgr i nie bardzo miałam czas odpisać. Zmotywował mnie post Sly`a, więc skoro się opisałam : D nadal sugeruję przeniesienie tego wątku i podpięcie go do listy opinii o organizatorach. Może ktoś się jeszcze nie zapisał to się przyda : )

EDIT: Jaka jest dozwolona liczba emotów..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Cześć, ja w tym roku jestem w USA z goglobal, właśnie w opcji self :-)

Wracałem do tego samego miejsca gdzie pracowałem rok temu, takze wszystko miałem pewnie i bezpieczne, potrzebowałem biura praktycznie tylko po to aby dostać wizę, dlatego szukałem najtańszego.

Polecam goGlobal- pani Monika szybko odpisuje na e-maile, wszystkie formalności załątwiłem szybko i bezproblemowo. No i cena- zdecydowanie najlepsza na rynku :-) (Mam nadzieję że za rok też będzie najniższa)

Pozdrawiam!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 lata później...

Cześć, planuję wyjechać na te wakacje na program Camp właśnie z GoGlobal. Był ktoś z Was już może w USA przez tego pośrednika?

Mam teraz przelać pieniądze za program i opłatę rejestracyjną, ale nie mam żadnej umowy ani nic. Stąd moje pytanie. Jaką mam pewność, że te pieniądze zostaną mi zwrócone w przypadku nieznalezienia placementua i nie zostanę oszukany?

Jest może ktoś kto nie dostał tego placementu i mógłby mi powiedzieć jak to dalej wyglądało, czy dostał zwrot pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...