Skocz do zawartości

Zlozony Wniosek O Zielona Karte A Wiza Turystyczna


nastka86

Rekomendowane odpowiedzi

hm ile osob tyle bedzie odpowiedzi

nie ma tak ze jak masz zlozony wniosek o wize na pobyt staly to masz wize w kieszeni,,czasami ludzie wychodza bez wizy turystycznej i jesli tej wizy za 1 razem nie otrzymuja to za kolejnym ..sa tacy ze czekaja na wize na pobyt staly

co jest wazne aby nie byc nielegalnie,nie byc zlapanym na pracy nielegalnej i nie miec calkowitego zakazu wjazdu bo wtedy nawet mozna sie pozegnac z GC .tak pisze na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Ogolnie ja dostalam wczesniej promese na 3 lata i teraz w kwietniu mi ta promesa wygasa. W USA bylam w tym czasie 4 razy zazwyczaj na wakacje i w czasie wracalam do Polski, nie pracowalam. Wszystko bylo legalnie i normalne. Bylam tam TYLKO na wakacje odpoczac u swoich Rodzicow. W czerwcu moj Ojczym stara sie o obywatelstwo, tzn nie ma jeszcze terminu na egzamin tylko zaczyna cala procedure . Chce zlozyc papiery o zielona karte na mnie i moje siostry.

Czy jesli wlozy papiery na nas to czy bede mogla sie starac o jakakolwiek wize np. turystyczna lub studencka? Bo nie chcialabym czekac na odpowiedz o zielona karte tyle lat i nie odwiedzac Rodzicow w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...