Skocz do zawartości

Wniosek 156-PL a bliskie osoby w USA


Hrabia

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam takie pytanie. Wybieram się o USA z programu Work America, niedługo będe wypełniał wniosek wizowy i jest tam takie pytanie o bliske osoby będące w Stanach. Problem w tym, że moja siostra wyjechała tam 1,5 roku temu i jest już nielegalnie. Co mam wpisać we wniosku??? że nie posiadam bliskich osób za granicą? Czy że posiadam? I czy może wiecie czy w konsulacie mają tego typu dane i czy są one okładne bo zawsze mógłbym powiedzieć że to moja kuzynka. Proszę o waszą pomoc. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że nie wiadomo, co oni w tych komputerach mają. Pewnie dużo zeleży od tego, czy macie to samo nazwisko, czy we wnioskach wizowych ten sam adres, imiona rodziców. Jeśli będziecie mieli te same informacje, to będą pewni, że jesteście rodzeństwem. Jeśli zaznaczysz, że nie masz siostry w Stanach, a oni do tego dojdą to kłopoty murowane, ale z drugiej strony jeśli zaznaczysz, że masz i że jest nielegalnie to wprawdzie nie musi znaczyć automatycznie odmowy wizy, ale też na pewno nie zwiększa szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...