Skocz do zawartości

W Sprawie Ubiegania Sie O Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem umówiona na spotkanie z konsulem na 16 kwietnia z całą moją rodziną,mam takie ważne pytanie-mam dziecko 5 letnie,w związku z tym że sama je wychowuje,nie mam z kim ją w domu zostawić,ponieważ moi rodzice jadą na spotkanie ze mną,bo także starają sie o wize,ojca dziecko niema,więc czy wpuszczą mnie do ambasady z dzieckiem 5-letnim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Gdy rano dzwoniłam do ambasady pani która ze mną rozmawiała powiedziała,ze to zależy od urzednika czy wpuszczą dziecko,a my wszyscy wchodzimy wspólnie na rozmowe z konsulem,gdyż staramy sie o wize na ślub mojej siostry.Czy jeśli ojciec dziecka nie zyje czy będą wymagac jakis papier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w ds 156 ze jestes wdowa i wrazie czego wez akt zgonu,,chociaz moze nie byc potrzebny ale wez go

widzisz ,wszystko zalezy od tego czlowieka co bedzie wpuszczal ale jesli przedstawisz jak sie maja sprawy to nie powinno byc problemu,,wrazie czego zawolaj jakiegos kierownika lub kogos kto tymi osobami sie zajmuje z wyzszej rangi..badz dobrej mysli i ze bedzie ok ;)

pamietaj aby dziecko nie duzo nie przeszkadzalo a bedzie ok :P

a dzwonilas pod numer moze 0-700?jesli tak to nie rozmawialas z nikim z Ambasady..musialas bys dzwonic na centrale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...