Skocz do zawartości

Rezygnacja Z Rozmowy W Konsulacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich starych i młodych!!!!!

Jakiś czas temu dużo czasu spędzałem na tym forum szukając informacji na wszystkie tamty związane z rozmową w konsulacie i wyjazdem do USA.

Znalazłem dużo odpowiedzi i przygotowałem się koncertowo (jeżeli wogóle można)do rozmowy z konsulem co poskutkowało otrzymaniem wizy na 10 lat.

To było 5 lat temu i wtedy też wróciłem ze stanów (byłem tylko 3 miesiące).Powiem jedno ,WARTO TAM BYĆ!!!!!!!!!

Do rzeczy.

Proszę o wyjaśnienie jakie są konsekwencje nie przyjazdu na umówione spotkanie w konsulacie

Proszę o wyczerpującą odpowiedź

To dla mnie Ważne!!!!!

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no nie pisales ;)

ano jest platna ale jest cos takiego jak dobre wychowanie ktore chyba nadal jest wazne ?

co innego jesli cos wypada z nienacka i nie ma szans aby cos zmienic a co innego jesli wiem ze cos nie wyjdzie,,wybor oczywiscie zostawiam osobie co zrobi i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem wczesniej,,nic sie nie stanie jak ta osoba nie pojawi sie na rozmowie

jesli moze to niech odwola a jesli nie bo np nie ma czasu i tym podobnych to moze nie dzwonic,,bywa roznie w zyciu

najgorzej jest wtedy kiedy ktos moze a nie zrobi tego bo olewa wszystko i wszystkich,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...