Skocz do zawartości

Los Angeles I Okolice -palenie?doradzcie


marecka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jesli post jest w nieodpowiednim miejscu to z gory przepraszam.

Za kilka dni wybieram sie 1 raz do usa badz co badz na 4 dni (szkolenie) w amerykanskiej firmie z tego co juz sie zorientowalam ludzie palacy maja przechlapane,w Los Angeles nie dalo zbytnio rady znalesc nawet hotelu z opcja dla palacych chociaz firma ktora mnie zaprasza wziela pod uwage ze cala nasza kilkuosobowa ekipa pali.

Jak to tam jest jesli nie wolno w miejscach publicznych czy sa jakies knajpy czy inne miejsca gdzie mozna jesli tak to jak tego szukac ?, zatrzymam sie w Hotelu okolica Bel Air-Brendwood cięzko mi jest określic okolice. 2 Dni bedziemy miec dla siebie wiec pewnie bedziemy chcieli cokolwiek zobaczyc oraz zawitac do kilku knajp.

Jeszcze jedno czy dozwoline jest tam palenie E-papierosów w hotelu,knajpach na ulicy?

Wielkim stresem dla mnie bedzie sam kilkunastogodzinny lot z przesiadką bo nigdy nie lecialam a do tego bez fajek eh dlatego pytam o palenie na miejscu.

Dziekuje za wszystkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogrodkach przed knajpami i klubami czy kawiarniami mozesz siedziec i palic

nie mozna palic tylko wewnatrz w Los Angeles

w Chicago na przyklad nie wolno palic w ogrodkach ani przed budynkiem - musisz oddalic sie 15 stop od biznesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze ktos mnie wprowadzil w maliny bo powiedziano mi ze jest tam zakaz palenia w miejscach publicznych czyli wszedzie a z tego co mi tu napisaliscie jesli dobrze zrozumialam

zakaz palenia jest w w hotelach i innych budynkach w srodku restauracji itp.

natomiast wolno jest palic w ogrodkach knajpek i z tego co napisal nick

rowniez na ulicy tak jak u nas

A co do gum w samolocie to juz myslalam o tym i tez trzeba bedzie sobie cos chlapnac na spanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rezerwowalem teraz hotel w West Hollywood na Sunset Strip na Sunset Boulevard dla znajomego, ktory przyjezdza odwiedzic mnie w Kalifornii i hotel nazywa sie Andaz (siec Hyatt) i okazuje sie ze przy rezerwacji byly pytania czy chce pokoj dla palacych czy dla niepalacych oraz trzecia opcja: "bez znaczenia". Wiec okazuje sie ze sa w LA hotele dla palacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...