Skocz do zawartości

Na Jakie Okresy Czasu Dostaje Sie Wize Od Urzednika W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostalem wize turystyczna na 10 lat wlasnie. Zamierzam leciec do USA, odwiedzic rodzine, na jakies zakupu i moze cos pozwiedzac. Bylem juz kilka razy w USA, ostatnim razem 2 miesiace, przed ostatnim 2 tygodnie. Teraz myslalem o pobycie wakacyjnym ok 2 i pol miesiaca. W czym problem. Prowadze firme i na ta chwile nie wiem czy bede mogl leciec na tak dlugo. Wszystko sie okaze czy moge zostac dluzej, gdy bede juz w USA Czy jesli wykupie bilet na 2 tygodnie (z mozliwoscia przebukowania) to urzednik imigracyjny wbije mi mozliwosc pobytu na 2 tygodnie? Na jakie okresy czasu wogole wbijaja pozwolenie na pobyt na lotnisku. Wiem ze gorny to 6 miesiecy, a jakie najkrotsze pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najkrotszy pobyt w USA to zawrocenie na lotnisku przez urzednika

a tak na powaznie to trudno cos powiedziec,,duza czesc osob dostaje pobyt na te 6 miesiecy ale moze byc tak ze urzednik jak zobaczy ze chcesz byc 2 tygodnie to tyle Ci moze dac,,bo moze tez sie spytac ile chcesz byc..

i teraz jak bedzie to zobaczysz na lotnisku,,,urzednik ma --prawo Cie zawrocic,dac Ci pobyt krotki lub do 6 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no nie ma takiego czegos,,to zalezy od urzednika oraz jak sie przedstawisz...

moze dac Ci np zakaz zmiany statusu,zmiany-przedluzenia wizy bo sa osoby ze o tym sie przekonaly nie raz

ile osob ,tyle bedziesz miec odpowiedzi ,,,juz pare razy byles w USA i jaki wtedy miales bilet,jaka byla rozmowa,jak odpowiadales ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem 6 razy w sumie. Zawsze dostawalem na 6 miesiecy, ale bilety mialem na 2, a raz na 4 miesiace. Ale to byly studenckie czasy, dlugie wakacje mial czlowiek Zawsze wracalem przed terminem. Ostatnim razem bylem 2 miesiace i na tyle mialem bilet. Teraz sytuacja sie komplikuje, bo jesli w firmie wszystko poukladam, a nie bede mogl w USA spedzic wakacji to troche mi to skomplikuje sprawe. Napewno nie chce przedluzac juz w USA pobytu, bo potem sa trudnosci wjazdowe. A ja w USA mam brata, ktorego odwiedzam raz w roku, lub raz na 2 lata i nie chce byc pozbawiony tej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...