Skocz do zawartości

Wniosek Ds-156


Winston

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi podpowiedzieć coś - proszę

W punkcie 22 pytanie brzmi - Kiedy zamierza Pan/Pani wjechac do Stanów Zjednoczonych?

(nalezy podac dokladna datę, jesli jest ona znana)

Jak moja mama wypisywala wniosek nic nie wpisala - bo nie ma żadnej rezerwacji biletu, czy cokolwiek - czyli nie zna dokładnej daty, chce najpier zobaczyć czy dostanie wizę.

Czy tak jest OK?

W punkcie 25 jest pytanie o imiona i nazwiska osób, u których się zatrzyma lub które odwiedzi?

Zatrzyma sie u jednej osoby - a odwiedzi jeszcze dwie inne.

Chciała to wpisać - ale mniejsce w rubryce jest tak jak by na jedną osobę - i pózniej tylko podaje się numer telefonu i tyle.

Czy czegoś ona nie zauwrzyła - sama sprawdzałam i niebyło szans dopisać wiecej

Dzieki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak mama już wydrukowała wniosek - i z tego co mi powiedziała nic tam nie zaznaczyła w punkcie 22 na temat dokładnej daty wizyty

Czy powinna wypełnić jeszcze jeden ds 156 - czy jak jej się zapytają - to poprostu odpowie w tym roku w sierpniu, nie podała daty bo nie ma żadnych rezerwacji zrobionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ponownym wydrukowaniem to właśnie jest problem - bo mama to drukowała u kuznki, bo sama ma komputer a nie ma drukarki. A do kuznynki to wielka wyprawa.

Czy jak wezmie taką formę do ambasady to jej nie odeślą z kwitkiem - syl6 pisałeś że będzie mogła dopisać?

Co wy byście zrobili osobiśie - staneli na głowie i drukowali nową wersje - czy poprostu poszli z taką

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...