Skocz do zawartości

Pytanie Dot Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

zobaczysz jak paszport przyjdzie na ile bedziesz miec waznosc :)

No tak, ale jestem prawie pewien, ze na 3 lata ;)

a duzo osob odchodzilo z paszportem w reku czy tez wiecej bylo bez

Prawie wszyscy dostawali. W pamieci zapadla mi pewna pani w srednim wieku, ktora dluzsza chwile stala przy okienku rozmawiajac biegle po angielsku z konsulem. Jednak gdy wychodzila, to nie wygladala na osobe, ktorej wlasnie pozytywnie zalatwiono sprawe, w ktorej przybyla.

Niektorzy wychodzac tak sie cieszyli, ze widac bylo, ze maja ochote az przykleic sobie kwitek dhl z kodem przesylki na czolo, zeby na pewno wszyscy widzieli, ze maja wize ;D oczywiscie zartuje, ale nie kryli radosci ;). Inni znowu, juz przy okienku pakowali papiery do teczki i wychodzili z usmiechem, czyli ze tez pewnie dostali. W zasadzie tylko seniorzy, chyba w stu procentach kazdy, cieszyli sie wiza ;).

I taka dygresja. Mam nadzieje, ze w najblizszym czasie zrobia w tej poczekalni wentylacje. Bo przy takim tloku, jaki byl, to na prawde nie jest fajnie...

i nie wiadomo kogo upomniec, zeby chociaz sprobowal oswoic sie z mydelkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też otrzymałem wizę na 10 lat, miesiac wczesniej stracilem prace ale jesli rozmawiasz po angielsku z konsulem to generalnie nie ma problemu, wazne tez nie wystaje ci przyslowiowa "łopata" z kieszeni. I najwazniejsze, konsul podczas rozmowy ze mna z nerwow prawie konwulsji dostal gdy zaczolem wyciagac dokumenty potwierdzajace szkole/historie pracy. gdy nie pyta, nie rob tego. Generalnie panuje zasada ze jak jestes mlody i perspektywistyczny, nie krecisz podczas rozmowy - US wants you !

Jeszcze taka drobna uwaga, starłem sie pierwszy raz, Visa class B-1\B-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...