Skocz do zawartości

Pytanie Dot Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
mozesz to wziasc ale wtedy bedzie napisane ile zarabiasz ;)

no niby tak, ale w zasadzie to moze akurat byc plusem ;)

ale przyygotuj sie bardziej na rozmowe i odpowiedzami :)

Tak tez wlasnie sie nastawiam, ale troche sie martwie, bo w stresujacych sytuacjach robie sie czerwony hah ;D moze zaczne pic melise juz dzis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melisa dobry sposob :) tak samo jak dobry sen,,a dla innych moze byc jeszcze modlitwa

mam do Ciebie sprawe,,jak bedziesz juz po rozmowie to wpadnij na forum i napisz cos wiecej o tym ds 160 ..po podobno nalezy miec wydrukowana 1 kartke z kodem aby,spytaj sie Ambasadzie czy jak ktos zle wypelni ds 160 i wysle go przez neta to czy moze go poprawic bo ds 156 mozna wiele razy wypelniac i tak samo ds 157 a jak bedzie z ds 160 to fajnie by wiedziec

wielu osobom tym pomozesz ;) ktore pewnie beda miec tez pytania do Ciebie o ten formularz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------

"Pay it forward" zycie bedzie lepsze dla wszystkich :)

No problem.

Jak w Twojej sygnaturze. Dowiem się i 'podam dalej' ;)

Oczywiscie gdybym ja wypelnial ds-160, to wowczas moglbym pewnie udzielic bardziej konkretnych i szczegolowych informacji jak to wyglada.

Natomiast oczywiscie, rozejrze sie, moze bedzie gdzies jakas oficjalna informacja wywieszona, jakies wskazowki czy cokolwiek.

Jesli nie, to osobiscie dopytam. Jesli ktos ma jeszcze jakies pytania, to oczywiscie prosze pisac a ja w srode, zaraz po powrocie, odpowiem na wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto Ci wypelnial jesli mozna wiedziec?;)

sly6, chyba zle zrozumiales mojego posta nr 8 w tym temacie :)

Pytano mnie jakie wnioski chce wypelnic, ds-156 i ds-157, czy ds-160. Wybrałem jednak ta pierwsza opcję. ds-160 jak na razie jest tylko w j. angielskim.

czyli ds-156 i ds-157 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wszystkim. Mialem na 9.00, z Katowic wyjechalem o 7. Przez A4 chwila moment (oj przeczyscilem kominy w samochodzie, oj oj ;]), pozniej w Krakowie w korku sporo czasu zeszlo. Szukalem tez dosc dlugo miejsca parkingowego, co nie jest latwe, i przed konsulat zdarzylem na styk.

Sporo osób było, wyszedłem koło 11 :).

Pytania jakie zadał mi konsul: do kogo jadę, na ile, gdzie pracuję i jak długo, w jakich krajach byłem i w jakim celu.

O zaproszenie niby nie pytał, ale jak tam cos sobie klikal w komputerze to odezwalem sie, ze mam zaproszenie i ze moge pokazac. Wzial chetnie, poczytal, oddal. Ale czy to mialo jakies znaczenie dla decyzji, to wie chyba tylko on ;)

Na koncu tylko sie usmiechnal i powiedzial "zycze milego pobytu".

Nie spytalem na ile wize mi dal, ale zauwazylem, ze w rubryce w prawym gornym rogu pierwszej strony ds-156 wpisal cyfre "36", czyli pewnie 36 miesiecy ;)

Niby z poczatku sie nie denerwowalem, ale pozniej im blizsze mojemu numerkowi wyswietlaly sie numerki na zegarze, tym coraz bardziej mi sie oddech zmienial ;D. Tak to jest, jak komus na czyms zalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...