Skocz do zawartości

Nowa Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań dotyczących wizy turystycznej. Pierwsza wizę turystyczną otrzymałem w 2000 roku na 10 lat. Bylem 2 razy w stanach: w 2000 i 2005 roku. Bylem krotko (za każdym razem ok. 6 tygodni) i oczywiście wracałem w terminie. W lipcu kończy mi się wiza, a we wrześniu chciałbym pojechać znowu na ok. 3 tygodni. Moje pytanie dotyczy tego co wpisać w rubryce praca/studia ponieważ: jestem studentem 5. roku telekomunikacji i kończę w tym roku, pracuję od półtora roku jako asystent projektanta telekomunikacji i studiuje ekonomie (na 1 roku). Co mam wpisać w tej rubryce? Najchętniej wpisałbym wszystko ale nie wiem czy się zmieści i czy to nie będzie wyglądało źle. może wpisać tylko jedne studia (tylko które, chyba lepiej ten 1 rok?) i pracę? z góry dzięki za odpowiedź i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wpisales w ds ze ile bedziesz w USA/./oraz ile czasu byles

jak byles po 6 miesiecy to moze byc roznie,,,nawet jakbys sie uczyl na dziennych studiach i to wez pod uwage ..

oraz po co teraz chcesz leciec,do kogo,,czy czegos nie znajda w papierach ze cos sie wyda podejrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...