Skocz do zawartości

problem!!!???


rafi

Rekomendowane odpowiedzi

cze mam wielki problem!! moi znajomi siedza juz 3 lata w stanach i chcemy wraz z moja dziewczyna do nich jechac!! bedziemy miec tam wszystko zaklepane ( czyli praca mieszkanie itd)! jednak jest maly problem z dostaniem sie tam poniewaz mieli zalatwic od swojego pracodawcy adres ktory jest potrzebny na wize turystyczna - czyli ten gdzie sie zatrzymamy w usa!! ale niestety pracodawca sie boi poniewaz wyslal juz kilka razy swoj adres a moga go sprawdzic a dopiero za rok bedzie mial obywatelstwo!! wiec niestety jestesmy bez tego adresu! az cholera nas bierze bo tam znajomi na nas czekaja i praca tez a tutaj taki problem!! juz myslelismy o wizie pracowniczej ale niestety nie jestesmy studentami (moja dziewczyna juz skonczyla szkole a ja powtarzam od wrzesnia ostatni rok ale zaswiadczenie mam ze sie bede uczyl w nastepnym roku akademickiM) a po drugie troszke za drogo dla dwoch wychodza te wizy pracownicze!! co w takiej sytuacji radzicie poniewaz naprawde nie wiemy juz co robic a bardzo chcemy tam wyjechac!lecz czasu coraz mniej bo oni wracaja pod koniec sierpnia a zalezy nam na tym aby troche nas wkrecili w to wszystko tam!! blagam pomozcie nam!! z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi i rady!! 3 majcie sie!!

wszystkie papiery mamy uz przygotowane na wize turystyczna tylko niestety klapa z tym adresem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc adres kogos kto mieszka kolo waszych znajomych  8) ale to musza sie dogadac z tymi osobami Wasi znajomi  8)

.... I ten adres, imię nazwisko musi być realne (ponieważ , to b.łatwo sprawdzić :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...