Skocz do zawartości

W Polsce Czy Kanadzie - Wiza Usa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w wakacje wyjechać do USA,odwiedzić trójkę dorosłych dzieci i wnuki których nie widziałem.Najstarsza córka ma obywatelstwo amerykańskie,pozostała dwójka od 10 lat mieszka na stałym pobycie.W Kanadzie mam przyjaciółkę która mogłaby odebrać mnie z lotniska i w razie potrzeby zapłacić kaucję jak również udać się do konsulatu amerykańskiego w Kanadzie jako tłumaczka i ewentualnie przyszła żona. Może ktoś poradzi mi jak mam w tej sytuacji postapić.Czy ubiegać się o wizę w Polsce celem odwiedzenia dzieci,czy może łatwiej będzie otrzymać ją w Kanadzie? Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet takiej osoby nie wpuszcza na rozmowe wiec najlepiej bedzie jak sie postarasz o wize w Polsce jesli Cie tutaj cos trzyma ,,,a do tego okres oczekiwania na rozmowe w Kanadzie wynosi prawie 40 dni a wiec..i nie ma pewnosci ze wize otrzymasz bo musisz to samo pokazac tam ze jedziesz tylko w odwiedziny

nawet jak dostaniesz staly pobyt w Kanadzie to mozesz tam wizy nie otrzymac,jest pare przypadkow takich ze ktos kto ma PR Card wizy nie otrzymuje

ps jakas fajna ta znajoma ze chce sie za wszystko zabrac,pomoc....gdzie takie osoby mozna spotkac?ale widac mozna jak widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Toronto osoby z kartami rezydenta Kanady maja problem z wizami do USA, takie dziwne zrzadzenie losu

ja osobiscie polecam ubiegac sie o wize do USA w Polsce, mozna nadmienic w rozmowie, ze jedzie sie do znajomej do Kanady i ze przy okazji chcialoby sie troche USA zobaczyc bo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...