Skocz do zawartości

Przedluzenie Wizy Turystycznej A Bilet Powrotny


mini80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zwykle nie jestem zdecydowana, chociaz kilka tyg. temu bylam pewna, ze chce wyjechac w czasie i za rok wrocic ;). A teraz zastanawiam sie nad przedluzeniem wizy turystycznej i w przyszlosci dac sobie spokoj ze Stanami "miodem plynacymi" :) Naczytalam sie odnosnie przedluzenia w/w wizy i wiem co skladac i jak, ale................. ;)

Jak mam udowodnic, ze mam pieniadze na dalszy pobyt? (nie posiadam konta w USA). Czy wyciag z banku musi byc ???

Co z biletem ? Obecnie nie posiadam biletu powrotnego. Ceny sa kolosalne (wiem zawalilam sprawe z przebukowaniem i bilet powrotny przepadl). Na odp. UISC bede czekala zapewne kilka miesiecy. Tak wiec na kiedy mam kupic bilet ? (liczac od przyszlego tyg.)

Termin legalnosci w tym kraju uplywa w czerwcu, zloze wniosek o przedluzenie np. w nas.tyg. i co dalej? Wiem, ze nawet jak czekam na odp. to jestem legalnie, od kiedy to sie liczy? I jakie papiery musze ze soba miec w razie konrtoli mojego legalnego statusu ?? (teraz mam wazna wize, wiec spoko ale jak termin wizy przepadnie). Jak wtedy mam udokumentowac fakt, ze czekam na odpowiedz w sprawie przedluzenia.

Dodam, ze nie chce tutaj byc NIELEGALNIE i dlatego chwytam sie kazdej z mozliwej opcji legalnego pobytu.

Prosze o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz konta to musisz miec kogos kto bedzie Twoim sponsorem,,takie pisanie ze mam kase ale nie mam jak pokazac mozna sobie darowac

to samo z biletem itp dokumentami,,,tak wiec jesli nie bedziesz miec odpowiednich dokumentow to stracisz 300 dol a do tego jak nie otrzymasz na czas odpowiedzi to bedziesz w USA nielegalnie

jest cos takiego jak system komputerowy gdzie po wpisaniu Twoich danych bedzie wiadomo co i jak,,a od kiedy to sie liczy?od czasu wyslania papierow ale nie radze czekac do ostatniego dnia bo mozna sie nie zle przeliczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze zeby USCIS OTRZYMALO dokumenty przed wygasnieciem Twojej wizy (z tego co mi wiadomo to data wyslania dokumentow sie nie liczy tylko wlasnie data ich otrzymania przez urzad) a wiec nie czekaj na ostatnia chwile..

o zalecanych terminach mozna tu poczytac:

Extend Stay

i tu masz pdf do poczytania:

PDF: How Do I Extend My Nonimmigrant Stay in the U.S.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...