Jump to content

300 Dolarów Za Wylot Z Ameryki


Recommended Posts

Amerykańskie służby imigracyjne opublikowały oficjalną instrukcję dla osób, które z powodu odwoływanych lotów przez Atlantyk nie będą mogły opuścić Stanów Zjednoczonych przed wygaśnięciem prawa legalnego pobytu. Dla obywateli z polskim paszportem przewidziano procedurę, która wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 300 dolarów.

http://www.dziennik.com/news/usa/10194

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...000082ca60aRCRD

Link to comment
Share on other sites

Jak dowiedział się "Nowy Dziennik" zmiana przepisów nastąpiła po interwencji dyplomatycznej. Polska zwróciła uwagę na problem w nocie Unii Europejskiej skierowanej do Departamentu Stanu ? potwierdził sekretarz prasowy ambasady RP Paweł Maciąg. Na uciążliwość i wysokie koszty procedury, której musieliby się podporządkować ludzie pozostający w USA wbrew swej woli zwrócił jako pierwszy uwagę "Nowy Dziennik".

http://www.dziennik.com/news/usa/10237

Link to comment
Share on other sites

no i wszystko teraz jest jasne,,

http://www.dziennik.com/news/usa/10269

to by sie potwierdzalo z tym co pisze na stronie Ambasady USA w Polsce ze jesli przedstawimy dowody ze Nasz lot byl opuzniony np przez Wulkan to nie powinno byc problemow z nastepna wizyta-wiza ale jesli byl zwiazany z wulkanem ..mozna o tym poczytac w linku wyzej

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...