Skocz do zawartości

dokumenty na spotkanie z konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

hej, wiem ze ten wątek jest maglowany cały czas ale ja musze spytac o kilka rzeczy:))bede ogromniasto wdzieczna jak uzyskam info

- w jaki sposób macie udkumentowane posiadanie odpowiednich środków na koncie?macie wyciąg z konta za na przykład miesiąc czy zaswiadczenie z informacja ze oto pani X ma tyle srodków na koncie?

- ukonczylam studia, ale jestem przed obrona, ma indeks ale legitymacje zgubilam, w jaki sposób mam miec udokumentowane więzy z polska?czy wytarczy indeks?czy ma o cos poprosic uczelnie swoja, zeby wystawili mi zaswiadczenie ze jeszcze sie nie obroniłam?

- a jak bedzie wygladala sytuacja jak obronie sie do momentu wizyty w ambasadzie to jak teraz mam udokumentowac twe nieszczesne wiezy z polska?

dzieki

pozdrawiam

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konta to idziesz do swojego banku i poprosisz o kwit ile masz w banku ze to Ci jest potrzebne do Ambasady(bedzie wymieniona suma pieniedzy na dzien wystawienia)..a teraz pobieraja za to kase przedtem bylo za darmo 8)

a co do obrony to lepiej jedz do puki masz indeks i jeszcze sie nie bronisz bo jesli sie obronisz to Ciebie nic nie trzyma w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ukonczylam studia, ale jestem przed obrona, ma indeks ale legitymacje zgubilam,

Radziła bym tak jak Agat wyrobić [beeep]likat- pewnie będzie Cię to kosztowało parę PLNów, ale pomyśl sobie ile będzie Cię kosztował fakt że poszłaś do abasady i nie dostałaś wizy.

w jaki sposób mam miec udokumentowane więzy z polska?czy wytarczy indeks?czy ma o cos poprosic uczelnie swoja, zeby wystawili mi zaswiadczenie ze jeszcze sie nie obroniłam?

Uczelnie wystawiają takie dokumenty - zwykle jeżeli student jest w środku studiów, dokument taki zawiera informację o datach rozpoczęcia i zakończenia wakcji. Jeżeli student jest na ostatnim roku i czeka na obronę, dokument zawiera przybliżoną datę obrony zyli po Twoim powrocie:).

Kilka dni temu był wątek jakie informacje powinna zawierać taka karteczka z dziekanatu tudzież od promotora, Chomik o tym pisał... jak znajdę to podam linka...

Istnieje możliwość że miłe panie w dziekanacie nie będą chciały wystawić takiego dokumentu ponieważ wg. nich nie ma takich terminów obron. :?

No cóż... trzeba wtedy napisać podanie o przełożenie terminu obrony na ten który nam odpowiada... i wtady poprosić o w.w dokument. Potem iść do ambasady ... z szerokim uśmiechem na ustach :D

A po dostaniu paszportu z wbitą wizą iść do dziekanatu i napisać kolejne podanie o przełożenie obrony na wcześniejszy termin :smt040 he.. he.. :twisted:

- a jak bedzie wygladala sytuacja jak obronie sie do momentu wizyty w ambasadzie

Jeżeli masz możliwość, to idź do ambasady jeszcze przed obroną.

Jeśli dostaniesz wizę, a obronisz się jeszcze przed wyjazdem to nikt potem - na lotnisku nie będzie sprawdzał tego czy jednak się oborniłaś, przed wyjazdem czy czekaż z tym, tak jak napisałaś w dokumentach, aż do powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki serdeczne za odpowiedz

ale oświećcie mnie, po co mi legitymacja skoro ja juz skonczylam studia, mam absolutorium ale jeszcze sie nei obroniłam

po co konsulowi ta legitymacja?bo ja nei widze sensu:))

owszem indeks wezme , zaswiadczenie o absolutorium tez

a wlasnie , jezeli zdarzy sie ze sie obronie przed wizyta w ambasadzie to moze wogóle ich nie informowac ze sie obronilam, co radzicie?przeciez oni i tak tego nei sprawdza czy mam obrone czy nie

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...