Skocz do zawartości

14 Latek Po Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylam w Usa w styczniu tego roku.Wrocilam o czasie.W wakacje zamierzam sie wybrac tam znow z 14 letnim synem,ktory niebawem pojdzie na rozmowe z konsulem.Czy powinien miec jakies doadtkowe dokumnenty przy sobie?Jedziemy na wakacje.Jak wyglada rozmowa z 14 latkiem i czego nalezy oczekiwac?Dziekuje za wyjasnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam o czasie ale jakim czasie jesli mozna wiedziec?takim co podalas w ds 156 czy ten co mialas dany na granicy

Co jest wazne ze czasami ludzie mysla ze jak im sie udalo cos ominac,oklamac Ambasade i idzie np rodzina na rozmowe to wiza znow bedzie i moze wtedy wyjsc ze to co wpisal ktos bliski jest klamstwem .Na to tez nalezy zawrocic uwage ,,na ile sie leci czasu do USA,do kogo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga byc zapytane o szkole-nauke,do kogo jadzie,czy ktos byl juz w USA,na jak dlugo leca oraz co tam zobaczy..a i moze pasc pytanie kto bedzie placil za podroz oraz z kim leci

a moga pasc tylko 1-2 pytania i wiza wydana :(

Sa rodzice ze sa wpuszczani na rozmowe wiec spytasz sie na infolinii lub tez tych ochroniarzy czy mozesz wejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,jeszcze dla pewnosic:

wydrukowalo mi formularz na 3 kartkach.Chyba z takimi tez szlam w krk i bylo ok.

Czy pkt 8 i 9 nalezy zostawic pusty?

Podobnie telefony-jak wpisalam nie dotyczy ,nie zapisywalo;)Wobec tego zostawilam puste strony.

Wlasciwie to jak czesto mozna latac do Usa?majac 10 letnia promese?Ja wiem,ze to wszystko zalezy od wiedzimiesie urzednika na granicy,ale sa pewnie jakies parwidlowosci.

Nie ukrywam,ze zlosci mnie iz kazdy Polak moze byc traktowany jako potencjalny poszukiwacz pracy,ale przeciez nie zawsze tak jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylas w Krakowie to mialas 3 kartki i to przeszlo?bo moze byc tak ze przejdzie a moze tak ze bedziesz musiala miec to na 2 kartki...

a to co moze byc na granicy to roznie bywa i wiele osob podpisuje cos aby miec tzw spokuj,ale jesli faktycznie tam nie pracujesz,latasz na male wycieczki to po co masz na nad tym myslec ?niech sie martwia te osoby co tak robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...