Skocz do zawartości

Gdzie Mieszkac Przez Miesiac?


Husky

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie czeka mnie wyjazd na okolo miesiac do USA.

Trudny to okres, bo troche za duzo jak na wynajem hotelu a troche za malo jak na mieszkanie.

Lokalizacja jeszcze czeka na sprecyzowanie.

Co z wlasnego doswiadczenia mozecie polecic aby najtanszym kosztem moc gdzies mieszkac miesiac?

Odpada nocowanie u kogos (chyba ze sa chetni na forum ;)

Sa jakies pensjonaty-motele itp ktore maja oferte na nieco wieksza ilosc noclegow? :)

Wiekszosc mieszkan ktore patrzylem (np. rent.com) wymagaja np. 3 lub 6 miesiecy miminalnego okresu wynajmu - odpada. Poza tym - kaucja...

Kilka szczegolow

1. Poziom mieszkania dowolny (moze byc i 20 m2...)

2. Lokalizacja w miescie lub na obrzezach, tak wiec motele na srodku pustyni odpadaja ;)

3. Hostele odpadaja, musze mieszkac sam

4. Musi byc umeblowane (przynajmniej podstawy - lozko, kuchnia, lazienka)

Nie pytam o konkretny obiekt co bardziej o jakas metode... a obiektow juz sam poszukam ;)

Podzielcie sie doswiadczeniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam stronę http://www.homeaway.com/

Oczywiście ilość dostepnych mieszkań / domów zależy od miejsca gdzie chcesz mieszkać, ale ja znalazęm kilka naprawde fajnych ofert.

Wystarczy wysłać maila z formularza danej oferty i zazwyczaj 90% osób odpowiada w przeciągu kilku godzin.

Jak będziesz wysyłać zapytanie że chcesz zostać na miesiąc często dostaniesz lepszą cenę niż przy wynajmie tygodniowym.

Ostatnio zarezerwowałem mieszkanie w NYC na lipiec dla 4 osób za 150$ za dzień, blisko Times Square. Cena nieporównywalnie niższa niż jakikolwiek rozsądny hotel w tej okolicy

Powodzenia i daj znać czy pomogło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...