Skocz do zawartości

Wiza K1


aneri

Rekomendowane odpowiedzi

-nie wiem czy dobrze zrobilismy ale slubu nie wzielismy i 20 lutego wrocilam do kraju--na list mego narzeczonego do ambasady USA w Warszawie opisujaca nasza sutuacje dostalismy odpowiedz ze narzeczony musi ponownie wystapic na mnie o wize K1-tego sie spodziewalismy ,ale --jakie mamy szanse ze dostane ponownie wize K1 skoro tej pierwszej nie wykorzystalismy--czy wlasnie fakt niewykorzystania tej wizy nie wplynie na negatywna odpowiedz?--drugie pytanie! narzeczony nie ma mozliwosci przyjechac do Polski bysmy wzieli slub --czy jest mozliwe bysmy taki slub wzieli w np Kanadzie ? czy wtedy bedzie mozliwosc dostac szybciej wize na mnie juz jako na zone ? a gdzie wowczas skladac taka petycje > w ambasadzie USA w Kanadzie ? a jesli tak to czy po taka ew, przyznana wize bym musiala leciec do Kanady czy wszystkie papiery byly by przeslane do Polski.. Prosze o rade .Pozdrawiam anerii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zlamalas prawo?NIE

A ze nie wyszlas za maz to tak bywa..sa osoby ze staraja sie od nowa o k-1 i ja dostaja ,sa takie ze dostaja wize turystyczna

I teraz co do Kanady to raz musza Cie tam wpuscic a to nie jest takie pewne nawet jesli to sie udaje duzej wiekszosci osob,musisz miec paszport biometryczny aby wleciec na teren Kanady bez wizy

Wiele osob sadzi ze Kanada ma tzw wspolne prawo a to tak jak myslec o USA jako calosci..Kazda Prowincja moze miec swoje prawo co do zawierania malzenstwa i tak np w Quebecu to bedzie inaczej a znow w Ontario cos innego bedzie potrzebne i dlatego tez nalezy wejsc na strone danej Prowincji aby zobaczyc co bedzie potrzebne ,jesli taki slub bedzie wazny to USA go przyjma i wtedy pozostaje wiza k-3 o ktorej poczytasz na tym forum lub na stronie urzedu imigracji lub tez wiza na pobyt staly tzn cr1...

A okres oczekiwania moze byc rozny ,,i moze sie zmiescisz w 7-8 miesiacach na wize na pobyt staly .Szybciej troche jest na wize k-3 ale wtedy duzo spraw zalatwiasz w USA ,prawie jak przy k-1

Teraz jest inne prawo i teraz aby skladac papiery w Polsce czy tez w Kanadzie trzeba sie do tego kwalifikowac.tutaj masz jak jest w Kanadzie:

http://toronto.usconsulate.gov/content/con...igrant_petition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...