Skocz do zawartości

Ważność Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem jakim cudem ale dostałem wizę na 10lat (pierwsza moja wiza i od razu taka niespodzianka), mam takie pytanko czy wiza jest jednorazowa ?? jeśli zechcę jechać do stanów w przyszłym roku muszę załatwiać nową ??

edit

Visa Type/class

R B1/B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie cos zadrza dostac za 1 razem ...

bylbys 1 osoba ktora by dostala taka wize na 1 wlot na teren USA ;) bo tak to one sa na wiele razy aby latac :)

i teraz jak nie przesedzisz wizy o 1 dzien-bo dostaniesz na lotnisku taka i-94 ktory wypelnisz w samolocie i tam bedzie podane ile masz byc i tego masz sie trzymac -co nie oznacza ze masz byc w USA 6 miechow bo tyle mi dali i bedziesz sie zachowywac jak turysta to sobie na tej wizie polatasz bez chodzenia na romowe do Ambasady

jak bedziesz miec nowy paszport to uwazaj aby Ci wizy nie przedziurkowali i latasz na 2 paszportach do waznosci wizy tej wklejonej

b1/b2 tzn ze masz wize biznesowo-turystyczna ,i mozes leciec jako turysta lub tez na targi

poczytasz na stronie Ambasady do czego sluzy ta binesowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w formularzu pani z biura podróży wpisała mi 3 tyg (większe prawdopodobieństwo dostania wizy) i że leciał bym 1 lipca lecz wylecieć mogę dopiero pod koniec lipca i jeśli w tym I-94 wpisał bym że do końca wakacji tzn 30.09 bylo by to wielką zbrodnią przez którą nie wpuścili by mnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no i widzisz dlaczego czasami sa problemy z wpuszczaniem osob bo pisza jedno a robia cos innego a potem ze mnie nie wpuscili...

moze nie byc problemu ale na przyszlosc prosze uwazaj na takie cos,bo moze wpasc na takie urzednika ktoremu to moze sie przydac a wtedy roznie moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ta wiza mowi ze mozesz sie stawic na granicy USA a ze masz byc wpuszczony

co nie oznacza ze masz sie bac leciec ale jesli chcesz byc w USA do konca wrzesnia to miej tez taki bilet wykupiony wrazie czego

no i takie pobyty po 6 miechow a krotkie po za USA sa czasami zle odbierane a nawet mozesz byc wezwany na dluzsza rozmowe po ktorej moga Ci ta 10 letnia wize anulowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...