Skocz do zawartości

Praktyki, a wiza turystyczna!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niedawno byłem w Ambasadzie, dostałem wize turystyczną i planuje jechać do USA na wakacje. Mam pytanie wiza turystyczna wyklucza pracę etc, ale w tym roku muszę odbyć praktyki studenckie (bo jestem na IV roku i to obowiązek). Czy takie bezpłatne praktyki można odbyć na turystycznej? Wiadomo, że przy wieździe nic nie będę o tym mówił, bo nawet nie wiem czy uda mi się znaleźć odpowiednie miejsce do praktyk, ale chodzi mi o to czy to nie będzie wbrew prawu amerykańskiemu, bo praktyki najlepiej by było gdybym miał w konsulacie RP, a oni muszą postępować zgodnie z prawem.... I może ktoś się orientuje czy w ogóle możiwe jest załatwienie sobie takich praktyk w konsulacie RP.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktyki w konsulacie RP...... pewnie trzeba miec mega-wielkie plecy zeby sie na cos takiego zalapac... ;-) sorry, ze tak mowie, ale taka jest polska rzeczywistosc... ;-)

najlepiej skontaktuj sie z MSZtem i sie zorientuj czy sa w ogole jakies miejsca i jezeli tak, to jak sie o takie cos ubiega... www.msz.gov.pl

mojego ojca kumpel (francuz) kiedys praktykowal dla francuzow w onz w nyc i z tego co moj ojciec opowiadal, to nie bylo wcale tak latwo sie tam dostac... no ale probuj! ;-) moze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...