Skocz do zawartości

Dostalam dzis wize!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis nadeszla dlugo oczekiwana przeze mnie rozmowa o J-1 w Krakowie i mam to co chcialem :!: :D

Po odejsciu od okienka moglem powiedziec, ze nie bylo sie czego bac 8)

Krotka rozmowa, moze 2 minutki nawet niecale, bardzo mila pani konsul, byly numerki wiec nie mozna bylo sobie wybrac do kogo isc ale trafilem bardzo dobrze. Trzy pytanka:

- Dokad jade

- Co bede robil

- Co studiuje

Najpierw poszlismy do okienek gdzie nas wyczytywali i rozdawali dokumenty, a tam ciezko bylo zrozumiec co do mnie mowia po polsku przez szybe, wiec pomyslalem ze jesli tak samo bedzie z konsulem to bede go 3 razy prosil o powtorzenie, ale chyba przy okienkach z konsulami maja lepszy sprzet bo wszystko slychac glosno i wyraznie :D

Rozmowa po angielsku, pani konsul poprosila o indeks i legitymacje, a ja jeszcze jej zaproponowalem moje zaswiadczenie o statusie studenta, ktore wzialem ze szkoly wiec tez obejrzala, przejrzala indeks i jak juz powiedziala "Everything is ok" to mialem rogala na twarzy :lol:

Wiekszosc osob raczej krotko gadalo, co prawda nie stalem i nie patrzylem sie jak sie to odbywa ale mozna to bylo wywnioskowac po szybko zmieniajacych sie numerkach na tablicy.

Jestem na pierwszym roku studiow zaocznych (mam zaliczony pierwszy semestr w pierwszych terminach), wiec od razu chcialem obalic wszelkie mity jakoby konsul niechetnie dawal wizy zaocznym pierwszorocznym bo nawet sie mnie nie pytala dlaczego zaocznie, a nie dzienne mimo ze nie pracuje.

Teraz moge powiedziec to co inni po rozmowie.. jesli macie wszystko w papierach OK i umiecie sie jakos dogadac po angielsku to nie powinno byc problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...