Skocz do zawartości

Prośba O Pomoc W Informacjach Uzupełniających Do Mojej Pracy Mgr


dlugi1982

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Użytkownicy forum,

aktualnie jestem w fazie końcowej pisania mojej pracy magisterskiej.

Nie chcę lać wody więc w skrócie powiem, że treść pracy zbliżony jest do tematyki "przemocy na świecie".

Nie proszę o Was o opinie wyboru mojego tematu czy komentowania komentarzy które mam nadzieję w licznych wersach pojawią się pod tym postem

ale o szczerą wypowiedź osób które miały styczność z przemocą w USA oraz mają wiedzę w temacie gangów, grup przestępczych panujących na tamtym kontynencie.

Chciałbym dodać jeszcze, że interesują mnie konkretne wypowiedzi na konkretne zadane przez mnie pytania.

Reasumując - jeśli nie masz ochoty, czasu i chęci mi pomóc - po prostu nie wypowiadaj się.

Do rzeczy..

Potrzebuje głównie informacje w jakich dzielnicach USA (nie ograniczam się do konkretnego Stanu) występują gangi.

Informacje chciałbym uzyskać w podobnej formie jak poniżej.

1. Jaka nazwa GANG-u (lub inna nazwa potoczna dla danego regionu) ?

2. Jakie dzielnice obejmuje ?

3. Główne ulice "ich przestępczości" ?

4. Ewentualna krótka historia z Waszego bliskiego spotkania z tą grupą.

Z góry dziękuję za pomoc osobom które ewentualnie podejmą się tematu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mi się zdaję, że same dzieci są użytkownikami tego forum.

Identyczny post napisałem na kolejnym forum z tym tematem i tematem USA i w 3 dni znalazłem odp. na nurtujące mnie pytania....

Tu czekałem ponad 2 tyg. i sam sobie muszę odpowiadać.. wielki LOL :/

Coś mi się zdaję, że same dzieci są użytkownikami tego forum.

Identyczny post napisałem na kolejnym forum z tym tematem i tematem USA i w 3 dni znalazłem odp. na nurtujące mnie pytania....

Tu czekałem ponad 2 tyg. i sam sobie muszę odpowiadać.. wielki LOL :/

aaaa i przy okazji dziękuje za pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakim to forum znalazles takie informacje? ,jestem bardzo ciekawy i co tam jest napisane

nie wiem czy wiesz ale nie ma tak na zadnym forum ze ktos Ci musi cos odpowiedziec,napisac i byc pomocny,jakby tak bylo to bylby raj

jesli na jakims forum dostales odpowiedz to powinienes sie cieszyc a nie pisac tutaj ze cos nie gra,zobacz po tym forum ile ludzi wyszlo z odpowiedziami wiec chyba nie jest tak zle z tym forum ,no ale to musisz tutaj pobyc,poczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...