Skocz do zawartości

Rozmowa w ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozmowe mialem na 13:15. Atmosfera byla mila, rozmowa byla rowniez przyjemna. Bylo 5 okienek (3 kobiety i 2 facetow). Ja trafilem na kobiete. Poczatek rozmowy rozpoczal sie od hello. Zadala mi 5 pytan:

- Gdzie jade do usa?

- Czy pracowalem kiedykolwiek jako kelner? (to mialo zwiazek z pytaniem pierwszym, bo powiedzialem ze pracowac bede jako food host)

- Co robia rodzice?

- Czy mam rodzenstwo? Co robia?

- Gdzie ostatnio podrozowalem?

Potem juz tylko thank you i koniec. Wyszedlem z ambasady o 15:00. Jak widzicie nie jest to az tak trudne i jest do przejscia pod warunkiem, ze umiecie cos wydukac po angielsku. Radze cieplo sie ubrac bo troche zmarzniecie jesli pogoda bedzie do kitu. Starajcie sie nie pokazywac, ze jestescie zdenerwowani. Usmiechajcie sie. Przeciez jedziecie do usa. Powinniscie sie cieszyc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok!

nie ma sie co przejmowaa, mi3em rozmowe we wtorek 30.03...nie mia3em indeksu bo jestem na uzupe3niających magisterskich (1rok) i jeszcze mi nie dali, orpócz tego na liście mieli b3ąd w moim nazwisku...i co...musia3em sie z tego t3umaczya...nie czeka3em na pytania mówi3em..i choa nie jestem świetny z angielskiego by3o ok...NIE POTRZEBNIE SIE STRESOWALEM!!!...pamietajcie bedzie ok!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mog3byś napisaa u kogo by3eś?? Tzn. jak wygląda3 no i p3ea :wink:

Lece na w&t z osobą która strasznie sie obawia, ?e nienajlepsza znajomośa ang. ją zdyskredytuje. Nie mówie tu o "ani be ani me" ale na Polibudzie nie ucza za dobrze...

dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przedstawi3 sie...pan oko3o 40-50...3ysiejący w okularach...tylko, ?e ich tam jest dwóch i obaj prawie tak samo wyglądją :lol:

A ta osoba niech sie raczej nie obawia...ja uczy3em sie angielskiego dawno na UW...i jakoś posz3o tak?e naoewno bedzie dobrze...

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...