Skocz do zawartości

Rozmowa w ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Chce jechac do  znajomych, ktorzy sa tak juz dlugo,legalnie i zaprosili mnie na wakacje beda utrzymywac w tym czasie bede u nich mieszkac i nie bedzie mi potrzebny tam angielski...

Czyli jedziesz w celach turystycznych na wizie turystycznej? Jesli tak to wydaje mi sie, ?e faktycznie niepotrzebny Ci angielski :lol: Fiendix pisa3 zapewne o w&t :o

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozmawiamy o wizie turystycznej:) Bo widzisz ten wątek zosta3 za3o?ony przez wojn4 który jedzie na w&t i generalnie to w3aśnie watowicze tu dyskutują. Mysle, ?e dlatego Fiendix tak Ci odpowiedzia3 z tym angielskim :lol:

By3oby lekkim absurdem, gdyby ka?dy kto jedzie do innego kraju jako turysta musia3 znaa tamtejszy jezyk. jednak absurdy sie zdarzają...

Poczekaj a na pewno na Twój post odpowiedzą Ci, co sie znają naprawde na tym temacie... a nie tacy jak ja :o

Pozdr.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, widze ze rozmowa sie rozwinela a nawet wyszla troche po za temat. Jesli chodzi o wize turystyczna to w ambasadzie bardziej klada nacisk na przywiazanie do kraju. Z tego co sie orientuje to rozmowa jest po polsku, wiec angielski nie powinien byc przeszkoda w uzyskaniu wizy turystycznej.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade w czwartek do ambasady. Bardzo sie boje, nie wyobra?am sobie ?eby jedno z nas dosta3o wize a jedno nie(jade z ch3opakiem).

Napisze potem jak by3o...

Przynajmniej bede juz to miala za soba... najgorsze to nie wiedziea na czym sie stoi...

a potem kupie proszek do prania :o

Pozdrawiam

przera?ona optymistka Ewa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego???

chce jechac do  znajomych, ktorzy sa tak juz dlugo,legalnie i zaprosili mnie na wakacje beda utrzymywac w tym czasie bede u nich mieszkac i nie bedzie mi potrzebny tam angielski...

Tak pisalem o WT. Jesli chodzi o B1/B2 to w teorii nie musisz znac angielskiego - jednak taka wiza to zawsze loteria i nie jest zalezna od jakis czynnikow stalych - generalnie jest to "humor" konsula.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...