Skocz do zawartości

Kto Z Was Jedzie W Tym Roku Do Wisconsin Dells Albo Do Lake Delton?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Ja jadę w tym roku do Noah's Ark po raz kolejny :) Wybiera się ktoś do Dells w 2012?

Witam ponownie, chcialbym sie spytac, bo widze ze jedziesz juz kolejny raz w to miejsce, w jaki sposob zalatwiles sobie tam prace, samemu? posrednik w polsce? przez internet itd. Mam rowniez pytanie co do rodzaju wizy jaką trzeba zalatwic, by wyjechac i moc pracowac legalnie. Jesli chodzi o mnie, to bede sie staral pierwszy raz o wize, tylko nie wiem czy lepiej o turystyczną, i jak ją dostane to wtedy juz w stanach szukac czegos na czarno czy lepiej odrazu starac sie o wize pracownicza. Pytam sie bo miejsce w ktore sie wybierasz jest blisko Madison, a mi zalezy na pobycie wlasnie w tym stanie i blisko tego miasta. Mam 26 lat jestem po studiach wyzszych i mam prace w polsce, czy to oznacza ze mam duze szanse na dostanie tej wizy? Z gory dzieki za pomoc, czekam na opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejas to sa wyjazd na work i travel a Ty ile czasu juz jestes po studiach

a praca na czarno to gdzie ja dostaniesz?

wiza pracownicza?znajdz pracodawce ktory bedzie sie chcial w takie cos bawic..oraz bedzie sie na tym znal-znal dobrego prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...