Skocz do zawartości

Przesiadka W Zurychu


Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadał się ktoś kiedyś w Zurychu na lot do Nowego Jorku?

Jest to jakoś porządnie zgrane, czy trzeba przejść całe lotnisko? (oba loty tj. z Warszawy do Zurychu i z Zurychu do NY są wykonywane przez SWISS)

Mam 1h 10 min na przesiadkę. Zawsze leciałem bezpośrednim lotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...5&hl=zurych

ciekawy temat

a teraz czy ten czas wystarcza,,,ludzie latali przez Francje i Frankfurt z takim czasem i jakos zdarzali a tutaj lotnisko jest o wiele mniejsze ale dobrze zorganizowane i teraz jak umiesz isc po znakach to sobie poradzisz bez problemu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jak wysiądę w Zurychu to muszę przejść jeszcze odprawę? tzn wiem, że check-in będzie jeden w Warszawie i dostanę dwie karty pokładowe.

Chodzi mi tą, od razu po opuszczeniu samolotu. Martwię się, że na tym mi zejdzie dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dostaniesz 2 karty i ta 1 dasz na lot z Zurichu do USA i nie bedziesz miec takiej odprawy jak w Warszawie ..

chyba ze wyjdziesz z lotniska :)

no i pozostanie aby kontrola bezpieczenstwa,kontrola biletowa i juz wsiadasz do samolotu do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okej, ale przecież nawet jak wracasz do Polski i wysiadasz z samolotu, to musisz czekać w kolejce, podchodzisz do okienka, sprawdzają paszport i dopiero wtedy możesz iść dalej po odbiór bagażu, tam niby tego nie będzie? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktos konczy lot w danym miejscu to tak sie dzieje

Ty idziesz do nastepnej bramki

chyba ze chcesz wyjsc po za lotnisko to juz wiesz jak moze byc ze bedziesz musial prawie wszystko robic od nowa a jedynie z tym ze bagaze glowne przeloza z samolotu do samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...