Skocz do zawartości

Drógi Raz Po Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.w czwartek bede sie starała drógi raz o wize turystyczną.pierwsza wygasła w sierpniu 2009 roku(była ważna rok)nie wiem jakie mam szanse.Tamtym razem we wniosku wpisałam ze bede 2 miesiące lecz zostałam 6 miesięcy.tym razem wpisałam 3 miesiące i tyle zamierzam byc.dodam ze mam 21 lat i się ucze.bardzo chcialabym znów pojechac.jakie mam szanse zeby dostac wize i moze macie jakieś wskazówki co moze pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przez te pisanie a robienie czegos innego mozesz wyjsc bez wizy,,a czy dostaniesz wize to juz zalezy od Konsula oraz Ciebie czy naprawde tyle bedziesz w USA

wiele jest takich przypadkow ze ludzie pisza ze beda 2 miesiace a sa 6 miesiecy i wtedy jest sie osoba niewiarygodna ..

Bedziesz musiala tez pokazac ze nie pracowalas przez te 6 miesiecy,moze pasc pytanie co tyle czasu robilas tam,ze np uczylas sie a polecialas na 6 miesiecy to jak bylo z nauka ..

czasami Ambasada daje wize na 1 rok aby zobaczyc ze wrocisz na czas wpisany w ds 156 a teraz ds 160.I jesli taka osoba wraca na czas podany w papierach to ma latwiej z nastepna wiza czy to 1 roczna czy tez juz 10 letnia,co nie oznacza ze na 100% taka wize dostanie-jedynie zmiejsza sie % odmowy przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to było tak ze w czerwcu skończyłam jedno szkole w sierpniu dostałam wize i od pazdziernika miałam zaczynac nauke bo rodzice tak chcieli ale ublagalam ich zeby przedłuzyc wolne i pobyt w usa i zaczoc od przyszłego roku.i zaczelam od pazdziernika 2009 nauke zamiast 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.w czwartek bede sie starała drógi raz o wize turystyczną.pierwsza wygasła w sierpniu 2009 roku(była ważna rok)nie wiem jakie mam szanse.Tamtym razem we wniosku wpisałam ze bede 2 miesiące lecz zostałam 6 miesięcy.tym razem wpisałam 3 miesiące i tyle zamierzam byc.dodam ze mam 21 lat i się ucze.bardzo chcialabym znów pojechac.jakie mam szanse zeby dostac wize i moze macie jakieś wskazówki co moze pomóc.

Bardzo dobrze, ze nadal sie uczysz bo jesli powiesz konsulowi, ze po wize ubiegasz sie po raz DROGI to moze Ci jej nie dac!

ufff.... staralam sie nie byc zlosliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rubia moze poczytaj troche posty i sama dojdziesz do wniosku ze jak urzednik dal komus na granicy 6 miesiecy a wpisalo sie w ds-y ze bedzie sie 2 miesiace lub tez krocej to przy kolejnej wizie musisz miec duzoo szczescia aby taka wize otrzymac bo bywa tak ze nie dostaje sie wizy za takie cos ,ze sie pisze jedno a wychodzi cos innego

tzn nie musisz sie trzymac az tych samych 3 tyg ale jak kto bedzie 6 miesiecy to cos jest nie tak...

rubia czasami urzednik wsteplowuje 6 miesiecy na granicy i ludzie tak siedza a potem jak wracaja szybko do USA to nie sa wpuszczani a przeciez nie zlamali prawa pobytu bo siedzieli tyle czasu ile mogli,ciekawe prawda ale prawdziwe .

Bo kogo jest stac na taki pobyt 6 miesiecy?pokaza mi taka osobe -wykluczamy narzeczonych-mezow i rodzicow ale Ciotka-Wujkowie nie sa az tacy dobrzy i mili ..i wtedy albo sie pracuje nielegalnie lub tez sie zyje ze swoich oszczednosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mieszkanie nie płaciłam bo mieskałam u przyjaciółki mamy za jedzenie też nie chyba ze miałam ochote na coś o tak o.mama ma firme usługowo-sprzątająco tata usługowo-handlową więc stac ich na to zeby mi dawac pieniądze tu w polsce tez nie pracuje bo poki tylko sie ucze daja mi na wszystko na co mi potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak powiesz na rozmowie i jak Ci uwierza to dostaniesz moze wize ,bo beda sie bac ze znow to samo zrobisz ze piszesz jedno a robisz cos innego

ps po raz kolejny ktos pisze ze byl u znajomych,za nic nie placil tylko ze ja takich osob nie znam i nie poznalem,,jesli juz to krotki czas a nie az 6 miesiecy,fakt sa takie osoby ale to jest mniejszosc i dobrze wiedza o tym w Ambasadzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...