Skocz do zawartości

Aplikacja O Wizę F-1 A Małżeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W maju br. wzięlismy ślub cywilny. W ten weekend bierzemy ślub kościelny.

Właśnie otrzymałam mój I-20 i list akceptacyjny z uczelni amerykańskiej (zostałam przyjęta na studia doktoranckie na uniwersytecie stanowym) i mam zamiar aplikować o wizę F-1 w przyszłym tygodniu.

Mój chłop:) ma wizę H-1, czy mogę mieć problem z otrzymaniem wizy F-1? Czy konsulat ma możliwość sprawdzania takich rzeczy jak stan cywilny przed przystąpieniem rozmowy o wizę?

Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze chcesz sobie narobic sama problemow a potem ze urzad imigracyjny nie dobry bo znalazl klamstwa

Jesli masz odpowiednie papiery a do tego pokazesz ze po tych studiach wrocisz z USA to wize otrzymasz

ten slub cywilny zostal zarejestrowany w USC?jak tak to masz od tej chwili 4 miesiace na wymiane paszportu nawet jesli zostaniesz przy swoim nazwisku,,po tym terminie ten paszport bedzie anulowany w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do USC i do starostwa i okazuje się, że paszport nie straci ważności z powodu zmiany stanu cywilnego w przypadku gdy nie zmieniłam nazwiska. Przez ten post aż mi ciśnienie skoczyło. Prosze o podawanie wiarygodnych odpowiedzi na moje zapytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...