Jump to content

Zwiedzanie Nowego Jorku


madzia21

Recommended Posts

Witajcie. Zaplanowałam 8 dni na wschodnim wybrzeżu: 5 dni Nowy Jork, 1 Filadelfia, 2 Waszyngton. Chcemy zwiedzić w miarę rozsądnie to, to najciekawsze. Proszę, podajcie w jakiej kolejności odwiedzać najważniejsze miejsca głównie w NY. Poza tym, wydaje mi się, że będziemy się poruszać autobusem (wypożyczenie samochodu w NY i oddanie go w Detroit to koszt ok. 1000$). Interesują mnie więc dworce autobusowe i rozkłady jazdy. Czekam na jakieś sugestie. Do wyjazdu mam jeszcze miesiąc, więc czas ten przeznaczam na dokładne rozplanowanie trasy.

Link to comment
Share on other sites

Kartę kupuję, wiem, że atrakcje i mapa dadzą mi wiele odpowiedzi. Najbardziej mnie interesuje możliwość przejazdu najlepiej autobusem z NY do Filadelfii. Czy z L-Hostel 1961 7th Avenue, Manhattan w prosty sposób dostane się na jakiś przyjazny dworzec lub przystanek autobusowy w stronę F. ?

Link to comment
Share on other sites

Jako ciekawostkę podam, że niektóre muzea w NYC nie mają jako takich cen biletów, płaci się tylko "dotację" na ich utrzymanie, więc można przy wejściu wpłacić dowolną kwotę (tak jest np. w Muzeum Historii Naturalnej - American Museum of Natural History)

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś, kto zamierza podróżować własnym lub wynajętym samochodem z Waszyngtonu przez Gettysburg w stronę Niagary ok. 23 lipca. Czy ktoś chętny przygarnie dwie samotnie podróżujące kobiety?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...