Skocz do zawartości

Los Angeles


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Chciałabym przedstawić swoją sytuację. Mieszkam w Lublinie i obecnie zdaje maturę (normalną, polską maturę) i bardzo chcę się dostać na farmację na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Bardzo zależy mi na wyjeździe do Los Angeles na jakis czas i zastanawiałam się czy byłaby możliwość studiowania na tamtejszym University of Southern California choć przez kilka miesięcy? Szczerze mówiąc to wątpię, bo USC nie ma żadnych kontaktów z polskimi uczelniami, prawda? Wiem, że wysoko mierzę ale zależy mi tylko na Los Angeles. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci znajomi nie moga cos Ci podpowiedziec>

Jesli juz bedziesz na AM to pare osob studiuje z USA-Kanady-Tajwanu i moze ktos Ci pomoze w pewnych sprawach z USA .Jak chcesz to mozesz podjechac do budynkow na al Raclawickich,ul.Biernackiego i tam takie osoby spotkasz i moze ktos cos Ci podpowie w tej sprawie.

Mozesz tez napisac do tego Uniwersytetu jak jest z polskimi uczelniami i ile moze kosztowac tam nauka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...