Jump to content

Mam Pracę Dla Kogoś Z Was W Los Angeles!


Croc

Recommended Posts

Witam,

jakoś między 27 czerwca - 2 lipca lecę do USA z wizą J1. Znalazłem pracę w Los Angeles i szukam towarzystwa na wspaniałą podróż do USA. Pracodawca jest Polakiem i chętnie oferuje pracę Polakom. Dlatego jeśli ktoś z was się zdecyduje, to również ma zapewnioną pracę. Nie znalazłem niestety osoby towarzyszącej, a zdaję sobie sprawę, że to są 3 miesiące i chciałbym wybrać jak najfajniejszą osobę.

Dlatego proszę o kontakt telefoniczny: 691-619-339 lub gg: 3600090 osoby zainteresowane wspólną podróżą.

Link to comment
Share on other sites

Praca z ulotkami, początkowo 8 dolarów za godzinę. To nie jest dużo, ale warunki są korzystne. Oprócz tego być może praca przy sprzątaniu za 10 dolarów, ale to zależy jak się będziemy spisywali.

Pytania o pozwolenie nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

nie obraz sie ale czasami nalezy to zaznaczyc ze praca jest taka i tylko dla takich osob ...nawet jesli pisales w dziale w J-1.

bo mozesz dostac wiele pytan,zapytan od osob majacych wizy turystycznie .

Link to comment
Share on other sites

Nie obrażam się, bo nie ma o co :(

OK więc chodzi o osoby z wizą J1. Ja wyjeżdżam na program Independent z biurem CCUSA i dopiero teraz znalazłem pracę. Osoba, która miała ze mną lecieć wyłamała się, a nie chcę lecieć sam. Samotna przygoda nie jest tak fajna jak przygoda z kimś tym bardziej, że w Los Angeles jest mnóstwo miejsc do zwiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...