Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

istenieje i nie istenieje

sa osoby ze lataja czesto i na dlugo i nic sie nie dzieje a sa tacy ze wychodzi ze pracowali nielegalnie bo kto moze kogos goscic przez 6 miesiecy ?

a Ty ile bylas w USA?

przy krotkich pobytach w USA a dluszych w Polsce nic nie powinno sie stac na granicy .Wiec ktos polecial na swieta-pobyl pare dni,moze 2-3 tyg a teraz leci na wakacje bo ma wolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta zawsze dostawalam na granicy wize na 6 miesiecy i wracalam po 4 tygodniach

uffffffff juz mi lepiej :) bo obawialam sie tego wczesniej latalam tylko raz w roku tym razem mi sie zmienilo i nie bylam pewna

niektorzy mowili ze mozna latac do USA co pol roku nie wczesniej nie wiem skad to wzieli wiec zaczelam sie zastanawiac dlatego te pytanie

wiec nie wiem jak jest tak na serio z tym czasem jaki musi uplynac od ostatniej podrozy do kolejnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy mowili ze mozna latac do USA co pol roku nie wczesniej nie wiem skad to wzieli wiec zaczelam sie zastanawiac dlatego te pytanie

czasami ja tak pisalem i moge pisac ze jesli ktos byl w USA 6 miesiecy a nie chce miec duzaa pewnosc ze go znow wpuszcza powienien te min 6 miesiecy pobyc po za USA,,no ale jak zwykle jest pewien procent osob ze po 6 miesiecznym pobycie ktos leci szybciej i nie czeka tych 6 miesiecy i nic sie nie dzieje i zostaje wpuszczony,,no ale sa takie przypadki ze ktos zostaje zatrzymany,ma anulowana wize a czasami dostaje zakaz wjazdu na jakis czas lub tez na stale.

I teraz moze tez byc tak ze ktos siedzial te 6 miesiecy po za USA a nie zostaje wpuszczonym ,wszystko zalezy od Naszych odpowiedzi i na kogo trafimy

Tak wiec jak ktos sobie lata jak turysta nie powinien miec problemow na granicy .Bo takiego przepisu nie ma ze masz nie leciec 2-3 razy do roku,masz pokazac ze bylas i jestes turystka oraz ze masz do czego wracac i ze wrocisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zreszta zawsze dostawalam na granicy wize na 6 miesiecy i wracalam po 4 tygodniach

uffffffff juz mi lepiej ;) bo obawialam sie tego wczesniej latalam tylko raz w roku tym razem mi sie zmienilo i nie bylam pewna

niektorzy mowili ze mozna latac do USA co pol roku nie wczesniej nie wiem skad to wzieli wiec zaczelam sie zastanawiac dlatego te pytanie

wiec nie wiem jak jest tak na serio z tym czasem jaki musi uplynac od ostatniej podrozy do kolejnej

Spokojnie :) Jesli latasz na krotko to mozesz tak jak ja - nawet 3 razy do roku latac. Gorzej jak siedzisz tam pol roku, wracasz i za miesiac znow chcesz na pol roku jechac. Wtedy wiadomo, ze jedziesz do pracy a nie masz wakacje przez 320dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisali moi poprzednicy. Ja rowniez latam do USA 1-2-3 razy do roku i nigdy nie bylo problemu (max. na 4tyg. = 1 pobyt). Tak wiec widac, ze wszystko jest ok. Jesli nie jedziesz aby nielegalnie pracowac.

Oczywiscie urzednik na lotnisku decyduje czy i na jak dlugo mozesz zostac w USA.

Jednak z doswiadczenia moge powiedziec, ze nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...