Skocz do zawartości

Piszcie Prawdę We Wnioskach D-160! Mówcie Też Prawdę!


Rekomendowane odpowiedzi

adka a Ty bys chciala miec z pewien sposob zamknieta droge do USA za klamstwo>

jesli juz mozna wyjsc to bez tzw zwiazkow z Polska,ze tego samego sie nie zrobi ale ma sie tzw czyste konto- ze nie ma klamstwa a to bardzo duzoo daje

Problem z mowieniem prawdy jest wogole wiekszy i nie obemuje wiz i rozmowy z Konsulem,,prawie nie spotkalem osoby ktora by nie miala ale po uslyszeniu prawdy o kims i teraz jak sie przedstawimy -co bedzie to dana osoba albo Nam uwierzy albo tez nie ..

I teraz co jest lepsze,mowic prawde i dostac kosza czy tez jakos kluczyc a potem jak wyjdzie dostac tez kosza?ja teraz wybieram ta 1 opcje i tak sie staram postepowac a ze czesc ludzi mi nie wierza to trudno ,tak bywa ale nikt nie powinien odpowiadac za winy 2 czlowieka ale jak takie osoby spotkac na tym swiecie w wiekszosci?tak wiec raz idzie spoko a drugim razem juz nie najlepiej ..

no nic to tyle na off topic z zycia wziete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje intencje do wizy byly szczere , nie uwierzyli ( no ale to inny przypadek, niewiem czy pamietasz .. )

JA Problemow z ukrywaniem nikogo nie mam , ale mnie to ciekawi ..

Czy jezeli ktos powie ze ma kogos w stanach to oni go na sile szukaja czy sobie daruja ?

W przypadku wizy do stanow juz chyba nie ma znaczenia czy jestes szczery czy nie .. bo jestes wizy nie dostaniesz, sklamiesz , dostaniesz .. ( oczywiscie nie zawsze ale ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego co jest w systemie bo jest cos takiego jak sprawdzenie kogos po rozmowie

to nie jest taka prosta i latwa sprawa ale jesli ktos uwaza ze mu sie uda w 100% teraz czy pozniej to moze sie nie zle przeliczyc no ale kazdy podejmuje decyzje we wlasnym zyciu

Fakt moze to byc wkurzajace i to jest normalne-ze nas to wkurza , ze ktos klamie i sie udaje a ktos mowi prawde i zonk bo mamy dobre intencje i nic z tego nie wychodzi.

I teraz jak kto robi ktos obcy-ze nam nie wierzy-ufa ,gorzej jak niby znajomy-przyjaciel lub tez rodzina takie cos robi,wtedy robi sie nie ciekawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...