Skocz do zawartości

Zmiany W Skilled Worker I Nie Tylko ...


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

System imigracyjny Kanady jest kompletnie z doopy wzięty. Najwyraźniej "góra" nie widzi w czym tkwi prawdziwy problem. Imigranci borykają się z kretyńskimi przepisami, jako że w Kanadzie trzeba miec licencję nawet na czyszczenie kibli, a nostryfikacje i ewaluacje ciągną sie latami.

W związku z tym (oraz kosztami życia) porzuciłam plany o przeprowadzce do Kanady już dawno temu ;) Jeżdżę na wakacje, bo mam tam b. dobrych znajomych.

Poza tym Kanadyjczycy mają chyba jakis kompleks USA, bo każdą rozmowę zaczynaja od tego jak to u nich jest wspaniale, a w USA strasznie. O polityce z nimi nie pogadasz, bo albo ich to nie obchodzi, albo mówią że government wie co robi. Znacie kawał o tym jak opróżnić basen pełen Kanadyjczyków? Trzeba powiedzieć "proszę wszystkich o opuszczenie basenu" ;)

Takie małe OT popierdziewanko z mojej strony. Kanada rozczarowała mnie, choc nadal uważam że to piękny kraj.

Mam dokladnie te same odczucia.

Ale tez nie mozna sie dziwic oni pod korona brytyjska na dodatek wepchnieto do nichcaly pakistan i reszte niedoleznego swiata,

z ktorym nie mogasie uporac za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle 100 lat za murzynami, w koncu sie frajerskie canucki domysliliy sie ich dymaja na lewo i prawo.

Byl taki przypadek ze zona kolesia rzucila dokadnie w dniu kiedy dostala citizenship i nie dosc ze nie mogli jej go zabrac, to koles jeszcze wg chorego Kanadyjskiego prawa wisi jej konkretna ilosc pieniedzy z podzialu majatku i alimenty na dzieci (calkiem dorosle)...perfect scam, do tej pory w pelni legalny

Baba byla ruska i nawet szczegolnie niezbyt urodziwa, mlodsza od niego 20 lat, ale i tak nie mloda (pod 40-tce), sam sie frajerzyna prosil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...