Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Zdrowotne


basia1983

Rekomendowane odpowiedzi

a orientujesz sie może o ile to miesięcznie moze kosztowac?

nie wiem na jakich zasadach jedziesz (wiza? gc?)ale podstawowe ubezp dla normalnego zjadacza chleba >$80 na miesiac. nie wiem czy fakt ze chcez tylko na 3 miesiace rowniez nie wplynie na cene. popatrz na strony np united healthcare albo humana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie na 3miesiące do stanów do pracy jeżeli pracodawca mnie nie ubezpieczy jest możliwość żeby sie gdzieś ubezpieczyc, i ile by to kosztowało. dziękuje za informacje. Pozdrawiam

jade na wizie turystycznej

Jedziesz pracowac na czarno i nikt cie nie ubezpieczy. Bedziesz sie cieszyl jezeli ci zaplaci.

Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne w stanach bedzie dla ciebie za drogie tak czy inaczej wiec sobie to daruj.

Jako turysta mozesz wykupic normalne ubezpieczenie na pobyt za granica w jakims polskim towarzystwie. Oczywiscie bedzie ono dla turystow i licz sie z tym, ze odmowi pokrycia kosztow leczenia po upadku z rusztowania na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jadę z żoną we wrześniu do LA na 2 tygodnie. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre ubezpieczenie? Np. takie, z jakiego korzystał. Nie chorujemy przewlekle na nic (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), nie będziemy uprawiać sportu. Chodzi o to, by w razie odpukać wypadku/choroby nie mieć kłopotów z kosztami lekarza/pobytu w szpitalu. Na jaką kwotę każde z nas powinno być ubezpieczone wg Was. Pytam, bo nie znam tamtejszych realiów. Aha, czy są ubezpieczenia obejmujące usługi dentystyczne? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...