Skocz do zawartości

Ile Osób Jeździ Corocznie Na Worka?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc,

Czytam forum od kilku lat i tak z roku na rok obserwuje coraz mniej tematów. W zwiazku z tym mam podejrzenie ze z uwagi na ogolnoswiatowy kryzys, bezrobocie, itp coraz mniej osob jezdzi na worka.

Ma ktos dane potwierdzajace moja teze?

Pamietam jak jeszcze w 2005 mnostwo osob jezdzilo do Reno, Las Vegas, czy Atlantic City, teraz widze, ze dominuja inne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sie dowiedzialem przez przypadek ze pare osob polecialo na worka z mojej okolicy i do Main :),maja robote .

nie wiem tylko z jakiego biura polecieli

fakt ze malo jest postow,to nie te czasy ze bylo ich sporo ale wiele jest tak napisane ze po co ktos ma zadawac te same pytania jak widzi je na forum,

wiele razy widzialem i widze jak ktos nie zalogowany czyta rozne tematy o camp-work ...i nie tylko

kiedys nie mozna bylo tego robic bezzalogowania sie a teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly: ale jak myslisz kiedy sie odwroci ta tendencja? Gdy USD wystrzeli na 4 PLN, a bezrobocie w USA powedruje w kierunku 5% ? Czy te czasy minely bezpowrotnie.

W sumie ja caly czas rozwazam, z uwagi na to ,ze jestem "zdalnym informatykiem", czyli pracuje dla klienta zagranicznego, ale przez telefon i przez laptopa, wyjechanie na 3 msc , np do ocean city/md albo w okolice virginia beach, i praca stamtad, akurat wynagrodzenie pozwoli na zycie w usa na minimalnym poziomie.

A pytam z tego wzgledu, ze zawsze fajnie sie zaczepic o jakas polska ekipe, a nie spedzic 3 msc zycia w zupelnej izolacji/'samotnosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co mowi teraz Prezydent Obama?ze gospodarka sie rozwija ale zbyt pomalu

to samo dolar?zbyt wysoki kurs moze zle sie skonczyc dla USA,bo kto bedzie kupowac produkty tam?

zobacz co sie stalo,zeby nie Grecja i inne kraje to nadal mialbys dolara ponizej 3 zlotych a tak wiele osob sie przestraszylo i wrocilo znow do dolara ale wystarczy ze pomaly bedzie sie poprawiac i dolar znow spadnie ..A moze bedzie jeszcze gorzej ,pozyjemy zobaczymy

zobacz sobie program cnbc tvn i tam masz czasami ladnie to powiedziane o gospodarce i wielu innych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ja tu o work i travel, a Ty sly o gospodarce.

Chodzilo mi , o to co moze znowu przyciagnac ludzi do USA? Czy tylko niskie bezrobocie i wysoki kurs USD?

Czy niezaleznie od tego co sie stanie najlepsze lata work and travel mamy juz za soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sly napisał było powodem mojego wyjazdu. Chęć zobaczenia Ameryki na własne oczy, podszkolenia języka, nowe znajomości, praca.

Ktokolwiek się mnie zapyta, czy warto lecieć? Odpowiem zawsze, że warto. Ciężko jest pracować, bawić się i nic $ nie przywieźć do Polski. Chociaż są różne przypadki.

Ale przede wszystkim to niesamowita przygoda i szkoła życia, szczególnie gdy tak jak ja, pracuje się tylko (!) z amerykanami, pracodawca nie zapewnia mieszkania, więc cała organizacja życia jest w Twoich rękach. Cudowne wspomnienia! W moim przypadku również miłość, bo właśnie czekam na wizę K1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ze chca zobaczyc USA bo duzo ogladalo USA w tv

a teraz zobaczyc jak jest naprawde

przygoda-zabawa ,przyjaciol mozna odwiedzic-znajomych a do tego popracowac ...

Pod tym wzgledem sie nic nie zmienilo, a jednak ludzie juz nie jezdza tak czesto.

Chodzilo raczej, czy za realne uwazacie, ze znowu beda ludzie masowo jezdzic.

Sam jestem po 2 óch wyjazdach (2007 i 2008) i w zasadzie , ciagle mysle o tym zeby sie chociaz jeszcze raz wybrac, ale nie na tydzien czy dwa tylko na 3 msc minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masowo beda jezdzic to zobacz co teraz daje Kanada.teraz mozesz tam leciec na okres 1 roku do pracy ,do tego zobacz po otwarciu Unii wiele osob wybralo inne kraje niz USA

czas pokaze czy znow duzoo studentow wybierze USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...