Skocz do zawartości

Jaka Szansa Na Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wyglada to tak studiuje zaocznie , pracuje i chce pojechac do USA pozwiedzac max 3 tygodnie na tyle dostane urlop, chodzi o to jak sie sprzedac by dostac te wize. Co mi pomoze a co zaszkodzi ... czy dalej to wszystko jednak zalezy od humoru konsulatu. Zastanawiam sie bo chce wykupic wycieczke i leciec z wycieczka ale wtedy jaka mam szanse ze na spotkaniu w ambasadzie dostane taka wize bo jesli nie to strace mnostwo pieniedzy a USA zobacze na zdjeciach... i druga sprawa jesli jednak wyjezdzalabym z wycieczka to jak to sie ma z urzedem imigracyjnym na lotnisku w US.

Z gory dziekuje za pomoc :)

Oprocz tego chce poszukac jakiegos domku letniskowego w Michigan stoja za okolo 40tys dolarow mowic im ze mam tez na uwadze zakup takiego cuda czy lepiej to zachowac la siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci kaze wykupowac wycieczke za calosc kasy?jest cos takiego jak przedplata lub tez umieszczenie w umowie takiego pkt ze jak wizy nie dostaniesz to masz zwrot kasy ..

A czy masz sobie takie cos wykupic to twoja sprawa,wazne aby wiedziec po co sie leci,na ile czasu,co bedziesz chcial tam zobaczyc ..Fakt wycieczka troche ulatwi takie cos ale nie ma gwarancji ze dostaniesz wize

A jak sie sprzedac to juz zalezy jak sie zachowujesz w takich sytuacjach lub tez podobnych i czy naprawde lecisz tam zobaczyc USA bo czasami jedno mowia-pisza ludzie a co innego widac ..

wazne aby odpowiadac na pytania krotki ale realnie a nie ze moze to zobacze a moze cos innego ...czym wiecej ale tym moze byc gorzej

co do domku to jak bedzie widac po Tobie ze masz taka kase i wiadomo z tzw jakiego zrodla to mozesz powiedziec o takim czyms ale jakby tak dawali wize po takiej rozmowie ze leci sie kupic dom to prawie wiekszosc osob by tak mowila i wiza byla by w kieszeni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...