Skocz do zawartości

Wiza Dla Niepełnoletniego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym odwiedzić w przyszłym roku rodzine w Chicago. Nie wiem czy jest to tez jakimś problemem podczas próby otrzymania wizy ale nie jestem pełnoletni. Za rok skończe 17 lat. Czy mam dużą szansę na dostanie wizy? Co muszę zrobić aby ubiegać się o wize turystyczną i czy moga być jakieś problemy? Chciałbym tam wyjechać na jakiś miesiąc może półtorej miesiąca. Dodam też że chciałbym polecieć tam sam. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzina jest tam już może z 5-6 lat. Bliskimi to strasznie nie są. Wujekl i kuzyni od mojego taty. Ubiegając sie o wize musiałbym o nich wspomnieć? I na ile mógłbym dostać tą wizę? Trochę sie boje że nie dostane tej wizy z tego powodu że nie jestem pełnoletni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie martwisz sie tym ze lecisz do osob ktore sa nielegalnie w USA?moze od tego zacznij a nie ze jestes niepelnoletni

sa osoby ktore leca jako niepelnoletnie,ida po wize i wychodza z wiza w kieszeni ale u Ciebie jest ta sprawa z nielegalnymi osobami ktora moze sie skonczyc tym ze wyjdziesz bez wizy dlatego tylko ze mozesz tam zostac tak samo i na to zwroc uwage pod czas rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto bardziej się martwię. Więc jak, mam im nie mówić w ogóle o rodzinie? Mam też podać jakieś powody dlaczego chciałbym wrócić do polski a nie zostać nielegalnie w USA? Powiedz mi tez czy mółbym ubiegać się o wizę jeszcze w tym roku czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak konczysz szkole w przyszlym roku to lepiej sie staraj o wize jak bedziesz sie uczyc np w marcu .bo bedziesz mogl napisac we wniosku nazwe szkoly i ze nadal sie uczysz.fakt moze to nie byc za duzy plus ale zawsze to cos

a jak masz przekonac Konsula ze wrocisz,np jak konczysz szkole to jakie sa Twoje plany na przyszlosc i nie takie ze sie zobaczy jak wroce a ze ide sie uczyc do danej szkoly ,czym wiecej realnych odpowiedzi tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego nie mozesz mowic i pokazywac

ze chcesz tam zostac nawet legalnie przedluzajac pobyt,pracowac nielegalnie i byc nielegalnie..

a co bedzie w przyszlosci to Twoja sprawa..

masz odpowiadac na pytania w miare krotko a realnie

np we wniosku masz takie pytania o pobyt kogos bliskiego w USA ale nie ma tam o dalekiej rodzinie i teraz od Konsula zalezy co bedzie chcial zobaczyc ale uwazaj na takie cos jak mowienie nie prawdy itp sprawy

a jakie masz podstawy aby sie starac o wize imigracyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...