Skocz do zawartości

Gdzie Kupić Dolary


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym kupila zeby uniknac roznych ukrytych kosztow jak np prowizja za korzystanie z roznych bankomatow czy tez koszty przewalutowania. Ale teraz mbank ma w ofercie taka usluge, ze za 5zl miesiecznie masz bezprowizyjne korzystanie z wiekszosci bankomatow na calym swiecie, ponosisz jedynie koszty przewalutowania jesli masz konto w zlotowkach. Ale odnsonie szczegolow to musisz sie skontaktowac z infolinia mbanku bo ja nie chcialam tej uslugi i zrezygnowalam z mozliwosci zapoznania sie z detalami oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za przewalutowanie wyjdzie duzo lub tez prowizja za uzywanie karty to polecam jednak wziasc dolary juz z Polski..

tez zalezy na jak dlugo sie leci,gdzie i co tam sie bedzie robic

teraz roznice w walucie wychodza czasami drogo jak znow cos wyjdzie np z Grecja,Wegrami to dolar pujdzie do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiem w jakim charakterze jedziesz. Jeśli turystycznie lub w odwiedziny to pozostaje jeszcze pytanie urzędnika imigracyjnego "a za co zamierza się Pani w USA utrzymać przez czas pobytu". Dla świętego spokoju lepiej moim zdaniem mieć kasę w kieszeni i pokazać niż tłumaczyć że na konie mam ....... złotówek i w każdej chwili mogę wymienić. I w tym momęcie nie ma znaczenia kilka groszy na dolarze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...