Skocz do zawartości

Czy Tak Mozna?


Łukasz.W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałem zasięgnąć rady, zapytać czy jest możliwość wyjazdu jesli wujek mojej dziewczyny deklaruje sie nas sponsorować?

Mianowicie wujaszek mojej kobiety jest juz 18 lat w US na GC, rozmawiałem z nim przez telefon i smęciłem mu jak to bardzo chcielibyśmy wyjechać itd i on zadeklarował sie ze mogl by nas sponsorować jeśli chcielibyśmy wyjechać. Od razu nasuwa mi sie pytanie jak? Jakis program? Na studia?Moze jakaś rada od Was jak by to najlepiej rozegrać? i czy w ogóle tak można? Dodam tez ze moglibyśmy u niego mieszkać itd czyli pełne wsparcie. Ja mam 26 lat język angielski znam bdb a moja wybranka 22 z językiem komunikatywnym:P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Was nie moze sponsorowac na GC ale jak sam napisales moze Was sponsorowac na nauke-szkole,na mieszkanie,posilki a to czasami jest duzo warte.

I teraz zapytaj sie tego Wujka co ma na mysli mowiac o sponsorowaniu oraz poczytaj o wizach studenckich

jak umiesz ta dobrze jezyk to ta strona Ci pewne sprawy wyjasni:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

do tego strona Ambasady USA

a i nie wierza za duzo w pewne zapewnienia ,cos uslyszanego bo wiele ludzi cos myli,nie mowi prawdy w pewnych sprawach .od tego masz strony rzadowe oraz dobrego adwokata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...