Skocz do zawartości

Odprawa Celna W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka dni temu dostalem wize studencka F1 na MBA w konsulacie w Krakowie. Mam zamiar wyjechac za 2 tygodnie. Bylem poprzednio na statusie studenta w USA przez 7 lat. Skonczylem high school i college (Bachelor's). Na ostatnim roku studiow mialem przykra sytuacje i razem z kolegami zostalem przylapany na kradziezy koszulki ze sklepu. Zostalem aresztowany i musialem stawic sie w sadzie. Na szczescie nie zostalem o nic oskarzony i sprawa zostala umozona. Wytlumaczylem to w konsulacie. Kosul powiedzial ze wydaje mi wize ale zebym byl przygotowany na wyjasnienie tej sprawy na lotnisku w USA urzednikowi imigracyjnemu. Czy moge miec problemy z wjazdem na teren USA??? nie mam zadnych papierow z sadu poniewaz nic nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz chyba na mysli odprawe paszportowa-imigracyjna niz celna bo ta odprawa celna jest do bagazu itd

jesli tak Ci powiedzieli w Konsulacie tzn ze badz na to przygotowany ,jesli poradziles sobie w Ambasadzie to tez tak powinno byc na granicy ze powiesz jak sie maja sprawy-mialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mialem na mysli odprawe paszportowa-imigracyjna :))

Acha, bo mialem zamiar kontaktowac sie z sadem czy moze maja jakis rejestr w ktorym moze widnieje moje imie i zeby mi wydali jakis papierek ze moja sprawa zostala umozona ale nie wiem wogole czy tak mozna.

Poza tym zastanawiam sie czy nie przejsc wstepnej odprawy na lotnisku Okecie bo slyszalem ze takie cos teraz mozna zrobic i oni ci daja znac czy mozesz miec problemy z wjazdem do USA. Co o tym sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra odprawe to mozesz miec w Irlandii a nie przez Okecie

poniewaz na Okeciu moga Ci powiedziec ze mozesz leciec i nie powinno byc problemu,dostaniesz pieczatke ze takie cos przeszlesz ale juz na granicy moze byc troche inaczej bo tam dostajesz zgode na wjazd a nie na Okeciu..dlatego tez to sie nazywa rozmowa wstepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...