Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna- Jedno Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie moze i proste, ale bardzo wazne dla mnie. Wole sie zapytac na forum niz pozniej miec klopoty. W zeszlym roku bylam na rozmowie z konsulem w krakowie i dostalam wbita promese wizowa TURYSTYCZNA na 10 lat. W TYM ROKU PLANUJE JECHAC DO STANOW, WIEC juz chyba nie musze umawiac sie na rozmowe z konsulem , ani zadnych dokumentow wypelniac -skoro mam juz taka pieczatke w paszporcie wazna NA 10 lat? JEDYNE CO TO TYLKO MUSZE KUPIC BILET NA SAMOLOT I TYLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz tam zadnej pieczkatki a masz wklejke ..

co jest wazne aby sie z tym zapoznala-na samym dole masz :

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

bo nie wiem czy juz bylas w USA oraz na przyszlosc abys widziela jak jest .

jak masz wszystko wporzadku to kupujesz bilet i lecisz,pamietaj tez ze jak masz wazny paszport przez np 1 miesiac to tyle tez bedziesz miala wbity pobyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bylam 2 razy w stanach, ale zawsze zglaszalam sie u konsula , bo promese mi dawali na krotki okres.Teraz dali mi na 10 lat jest tam wklejone w paszporcie. WIEC MOGE SMIALO KUPOWAC BILET, BO JUZ SAMA NIE WIEM, CZY JESZCZE PRZEDZWONIC DO AMBASADY I SIE ZAPYAC?

A I PASZPORT MAM DLUGO WAZNY , A POZATYM CHCE LECIEC TYLKO NA MIESIAC NIE DLUZEJ, BO WRACAM WE WRZESNIU NA STUDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...