Skocz do zawartości

Czy Moja Rodzinka Ma Szanse Na Wizę Turystyczną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie, czy moja rodzina, tzn: Ja, żona i 3,5 letnia córeczka mamy szanse na wyjazd turystyczny do USA? Nasza sytuacja jest następująca: Ja pracuje jako kierownik budowy we francuskiej firmie (od 3 lat) , żona pracuje w firmie amerykańskiej w obsłudze klienta (od 3 lat), mamy dom, samochód, kredyt też :-(, dość dobre zarobki, sporo podróżowaliśmy za granicę z naszą córką. Chcemy wyjechać na 3 tyg. na wakacje na własną rękę, nie z biura podróży. Mam rodzinę w Cleveland (kuzyn od ojca - urodził się w USA) - ale nie wiem czy się do tego przyznawać? Proszę o jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak najbardziej macie szansę na wizę. My byliśmy w tym roku całą rodziną. Tzn z dwójka dzieci 4 i 1,5 roku. Mąż miał wizę. Ja dostałam w kwietniu a potem jak ja już dostałam złożyliśmy wnioski dla dzieci. Jak już rodzice maja wizy to dzieci dostają raczej bez problemu. Nie brałam dzieci na rozmowę, żeby nie stracić jednorazowo ok. 1500 zł. Nie wiem czy takie rozwiązanie będzie dla was dobre.

Myślę że najważniejsze jest udowodnienie im że ma się tu po co wracać. A z tego co napisałeś to wy chyba macie:)

Mnie rozmowa trochę zaskoczyła pozytywnie. Konsul zadał mi tylko trzy pytania: kim jestem z zawodu (grafikiem). od jak dawna wykonuje ten zawód i kim jest osoba do której jadę. Żadnego sprawdzania dokumentów, doszukiwania się prawdy.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanie, czy moja rodzina, tzn: Ja, żona i 3,5 letnia córeczka mamy szanse na wyjazd turystyczny do USA? Nasza sytuacja jest następująca: Ja pracuje jako kierownik budowy we francuskiej firmie (od 3 lat) , żona pracuje w firmie amerykańskiej w obsłudze klienta (od 3 lat), mamy dom, samochód, kredyt też :-(, dość dobre zarobki, sporo podróżowaliśmy za granicę z naszą córką. Chcemy wyjechać na 3 tyg. na wakacje na własną rękę, nie z biura podróży. Mam rodzinę w Cleveland (kuzyn od ojca - urodził się w USA) - ale nie wiem czy się do tego przyznawać? Proszę o jakieś info?

W takiej sytuacji jak ja opisujesz to masz dosyc dobra szanse na otrzymanie wizy sprobuj zapytac sie kuzyna czy by ci niemogl wyslac zaproszenia JOHN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...