Skocz do zawartości

Pytania Wiza F1


radzio4680

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty chcesz sie przygotowac do rozmowy?

nie ma tak ze jak padna jakies pytania to One beda w Twoim przypadku

fakt One sie powtarzaja do jakiej szkoly lecisz,co tam bedziesz sie uczyc,co robisz w Polsce,kto za to placi,co zamierzasz robic w Polsce jak wrocisz oraz pokazac ze naprawde wrocisz i nie bedziesz tam robic

nie mozna odpowiadac ze moze tak bedzie a moze cos innego,masz miec plany w miare klarowne i trzymajace sie zycia a nie jakies marzenia lub tez ze moze tak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze napisze tak

teraz mamy okres wakacji i na pewne odpowiedzi mozna czekac i 2 dni wiec dla wszystkich radze sie pytac wczesniej i miec to na uwadze a nie pisac 1-2 dni przed rozmowa sadzac ze dostanie sie odpowiedz...

Jak pokazac ze sie wroci,po odpowiedziach ktore maja byc realne z zyciem oraz dar przekonywania

i tak wiele osob mi wierzy za 1 zdaniem a inni znow nie wierza mi wcale chociaz mowie to samo i jestem tym samym czlowiekiem ,dlatego tez trudno cokolwiek napisac w tym temacie ale najwazniejsze aby trzymac sie tego co sie mowi i nie zmieniac za bardzo odpowiedzi jesli padan te same pytania.

co to znaczy bez zastanowienia,co przyjdzie na jezyk>?to lepiej juz nie odpowiadac wcale...jakbys zobaczyl czlowieka ktory by tak bez tzw namyslu mowil co mu na jezyk przyjdzie?

jak padnie pytanie o szkole to sie opowiada o szkole a nie o calym kursie oraz co tam nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...